62 درصد از کاربران اپل واچ در پی خرید مدل جدیدتر این گجت هستند

یکی از متخصصان موسسه Fluent در پی نظرسنجی از کاربران آمریکائی از آنها خواست تا نظرات خود را در مورد اپل واچ که حدود یک سال از عرضه ی رسمی آن گذشته، اعلام کنند. آمار و ارقامی که از این تحقیق به دست آمده تا حدی عجیب و جالب هستند.

به موجب نتیجه ی این نظرسنجی، 197 نفر از 2578 کاربری که در ارزیابی آنلاینِ یاد شده شرکت کرده اند، اپل واچ دارند که حدود 8 درصد از مجموع شرکت کننده ها را تشکیل می دهد. همین درصد هم از دیگر برندهای ساعت هوشمند استفاده می کنند.

از این اعداد می توان این طور برداشت کرد که نیمی از افرادی که از ساعت هوشمند استفاده می کنند، سراغ برند اپل رفته و اسمارت واچ آنها را خریداری می نمایند.

موضوع مهم دیگری که در نتیجه ی این تحقیق معلوم گشته این بوده که 62 درصد از دارندگان این گجت پوشیدنی در نظر دارند در اولین فرصت دیوایس خود را به نسخه جدید آپدیت نمایند و در این در حالیست که اهالی کوپرتینو هیچ صحبتی در مورد ارائه ساعت هوشمند جدید بیان نداشته اند و حتی رسانه ها نیز در این رابطه شایعه یا خبری منتشر نکرده اند. از چنین واکنش هایی فقط می توان به وفاداری بسیار زیاد کاربران محصولات اپل پی برد.

نکته جالب تر اینکه افرادی که همین ساعت هوشمند را داشتند به آینده اسمارت واچ ها بسیار امیدوار بودند و اعتقاد داشتند که پیشرفت بیشتری خواهند کرد. حتی 75 درصد از آنها پیش بینی کرده اند که در 10 سال آینده تقریبا بیشتر مردم یک عدد ساعت هوشمند به دست خواهند داشت. این در حالیست که کاربران دیگر برندها این قدر خوشبینانه به این موضوع نگاه نمی کردند.

شاید بد نباشد بدانید که بیشترین استفاده ای که از ساعت هوشمند اپل می شود در وهله اول پایش سلامت و پس از آن پرداخت از طریق Apple Pay است.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟