اکتیویژن تیزری کوتاه از Call of Duty جدید منتشر کرد

اکتیویژن تیزری کوتاه از Call of Duty جدید منتشر کرد

ساعاتی پیش، کانال رسمی Call of Duty در شبکه یوتوب، تیزری ۳۴ ثانیه منتشر کرد که قطعا نشان دهنده لحظاتی هر چند کوتاه از جدیدترین Call of Duty در دست ساخت است.

در تیزر «دشمنت را بشناس»، شخصی که احتمالا کاراکتر منفی داستان بوده را در برابر دوربینی می بینیم. وی با جدیت و خشونتی نهفته می گوید: «اشتباه نکنید، ما شما را از کتاب تاریخ حذف خواهیم کرد. کوچکترین ردی از شما نخواهد ماند. با نابودی آشنا خواهید شد. ما معمار دردهای تان خواهیم شد. مقبره ای به یادبود نابودی تان بنا خواهیم کرد. دنیا شاهد عروج ما خواهد بود. آسمان تان را محو می کنیم، در تاریکی دفن خواهید شد. این را بدانید و ما را بشناسید، ما دشمن شما هستیم.»

این جملات بیشتر شبیه به دیالوگ هایی است که بیگانگان از سیاره ای دیگر ممکن است برای زمینیان بفرستند و آن ها را تهدید به مرگ کنند اما آنچه می بینیم، کاملا متفاوت از نبرد میان انسان ها و بیگانگان است.

باید تا سه شنبه این هفته منتظر ماند و دید که Call of Duty جدید آیا همان Infinite Warfare نام دارد یا خیر. در هر صورت تا فرارسیدن E3 2016 و دیدن گیم پلی این بازی باید منتظر ماند. در ادامه تیزر تریلر بازی را مشاهده می کنید.

 

"" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true">

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato