گوگل رسما اعلام کرد: اپلیکیشن های اندرویدی و پلی استور به کروم می آیند

گوگل رسما اعلام کرد: اپلیکیشن های اندرویدی و پلی استور به کروم می آیند

ظاهرا خبر بسیار جالبی قرار بوده در جریان کنفرانس امشب به سمع و نظر حاضران در سالن برسد اما به خاطر پاره ای از مسائل  از جمله کمبود وقت از انتشار آن صرفنظر شده است.

براساس اطلاعاتی که به تازگی روی وبسایت گوگل منتشر شده و ظاهرا شرح اقدامات برنامه ریزی شده برای کنفرانس را در خود دارد، این شرکت، امروز اعلام نموده پلی استور اندروید به کروم می آید:

امروز اعلام می کنیم که بهترین تجربیات اپلیکیشن های موبایلی در دنیا، اپ های اندرویدی و گوگل پلی استور به بهترین مرورگر دنیا یعنی کروم خواهند آمد. به کنفرانس امشب بیایید و از نزدیک اپ های اندرویدی را روی سیستم عامل کروم خود تست نمایید. در این رویداد می توانید از مهندسان ما برای بهینه سازی اپ های اندرویدی خود برای کروم بوک ها کمک بگیرید و ما همچنین در نظر داریم به ۵۰ توسعه دهنده ای که زودتر از بقیه به سالن بیایند یک کروم بوک رایگان بدهیم تا سریع تر دست به کار شده و اپلیکیشن هایشان را به کروم بیاورند.

البته شنیدن این خبر چندان هم جای تعجب ندارد زیرا در ماه آوریل نیز چنین شایعه ای منتشر شده بود اما اینکه گوگل به صورت رسمی آن را به اطلاع کاربرانش رسانده، برای خیلی ها خوشحال کننده است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato