انتشار چند تصویر منتسب به آیفون ۷ و اجزای داخلی آن

انتشار چند تصویر منتسب به آیفون ۷ و اجزای داخلی آن

تصویر فوق ساعتی پیش در وب سایت چینی «Weibo» به انتشار درآمده و منتسب به آیفون ۷ است. در این تصویر که بدنه پشتی دستگاه را به نمایش می کشد، می توان ماژول دوربین بزرگی را مشاهده کرد که البته باز هم مشمول برآمدگی شده.

بزرگتر شدن ماژول دوربین در نگاه اول این سوال را پیش می آورد که آیا اپل تصمیم دارد سنسوری با رزولوشن بالاتر از ۱۲ مگاپیکسل در آیفون ۷ به کار گیرد یا خیر. در هر صورت، تصویری که امروز از سوی چینی ها منتشر شده، با نمونه های قبلی هماهنگی دارد و می توان عناصر یکسانی را در آنها دید.

Screen Shot 1395-03-03 at 15.14.33-w800

برای مثال، در همین تصویر می توان مشاهده کرد که خطوط آنتن در پشت دستگاه جای گرفته اند و کاملاً حذف نشده اند، هر چند که جای آنها اندکی تغییر کرده و حالا کمتر در دید هستند. شخصی که این تصاویر را افشا نموده، چند عکس دیگر از کابل نمایشگر را نیز منتشر کرده است که از نمونه بکار رفته در آیفون ۶ اس، متفاوت به نظر می رسد.

همانگونه که پیش از این نیز ذکر شده بود، آیفون ۷ قرار نیست در بحث طراحی، تغییر خاصی نسبت به آیفون ۶ و ۶ اس داشته باشد. گویا اپل تصمیم دارد بخش های داخلی این موبایل را بروز رسانی کرده و تمرکز خود را بر روی بهبود دوربین ها، پردازنده و عملکرد گرافیکی آن معطوف کند. شایعاتی نیز در خصوص ضد آب شدن آیفون ۷ مطرح شده است.

از طرف دیگر در روزهای گذشته خبر رسیده بود که اپل تصمیم دارد آیفون ۷ را در نمونه ۲۵۶ گیگابایتی هم عرضه کند اما گویا نسخه ۱۶ گیگابایتی آیفون همچنان به عنوان مدل پایه به فروش خواهد رسید.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato