نگاه دیجیاتو به تکنولوژی SteadyShot سونی در موبایل Xperia X

نگاه دیجیاتو به تکنولوژی SteadyShot سونی در موبایل Xperia X

بعد از خداحافظی با خانواده Xperia Z، اکنون Xperia X حکم سوگولی را برای بخش موبایل سونی دارا است. ژاپنی ها تمام تلاش خود را کرده اند تا محصولی بی نقص را روانه بازار کنند و با ارائه قابلیت های متفاوت، نگاه کاربران را به خود جلب نمایند.

یکی از قابلیت هایی که سونی بر روی آن تاکید ویژه ای دارد، ویژگی SteadyShot در بخش دوربین است. همانطور که احتمالا می دانید Xperia X [بررسی دیجیاتو] از لرزشگیر اپتیکال بی بهره است ولی SteadyShot با استفاده از ترفند های نرم افزاری می تواند لرزش دست را از تصاویر و ویدیوهای ثبت شده حذف نماید.

این موضوع آنقدر برای سونی اهمیت داشته که آن ها چندی پیش ویدیویی تبلیغاتی را برای نمایش قدرت StreadyShot در اینترنت منتشر نمودند. ما نیز در دیجیاتو این ویدیو را برای شما به نمایش درآوردیم، اما بازخوردهایی که دریافت کردیم سبب شد تا موضوع را بیشتر پیگیری نماییم.

بسیاری از کاربران عملکرد SteadyShot در این ویدیو را غلو شده تصور کردند و عنوان نمودند که سونی در این ویدیو تبلیغاتی، واقعیت را به تصویر نمی کشد. بر همین اساس در دیجیاتو تصمیم گرفتیم تا خودمان SteadyShot را مورد آزمایش قرار دهیم و صحت ویدیو سونی را بررسی نماییم. نتیجه کار را در ویدیو زیر می توانید مشاهده کنید. شما در این رابطه چه نظری دارید؟

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato