ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

پریسکوپ محدودیت ذخیره یک روزه استریم های زنده را برداشت

پیش از ظهور سرویس های پیام رسانی موقت همچون اسنپ چت، تقریبا مطمئن بودید که هر چه در محیط اینترنت بارگذاری می کنید تا ابد سالم و دست نخورده در آن باقی خواهد ماند. اما طی سال ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۶ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۵

پیش از ظهور سرویس های پیام رسانی موقت همچون اسنپ چت، تقریبا مطمئن بودید که هر چه در محیط اینترنت بارگذاری می کنید تا ابد سالم و دست نخورده در آن باقی خواهد ماند. اما طی سال های اخیر گرایش اغلب سرویس های اینترنتی به سمت ذخیره سازی موقتی محتوا بوده، خصوصا سرویس های استریم زنده ویدئو که این روزها رونق فراوانی یافته اند و محتوایشان را به طور ریل تایم و در لحظه به کاربر ارائه می کنند.

با این وجود، پریسکوپ به عنوان یکی از اپلیکیشن های پیشگام استریم زنده ویدئویی امروز اعلام کرده که محدودیت ذخیره سازی  24 ساعته استریم ها را برداشته و از این پس می توان تمامی ویدئوهای مخابره شده با آن را تا ابد در سرورهای اپلیکیشن ذخیره نمود.

اگر به خاطر داشته باشید، تیم پریسکوپ چند هفته پیش شروع به آزمایش قابلیتی کرد که با آن می توانستید ویدئوهای خود را به مدت طولانی تری در اپلیکیشن ذخیره کنید. برای این کار می بایست استریم های زنده را با هشتگ save# علامتگذاری می کردید تا پریسکوپ به طور خودکار آن را از سرورهایش حذف نکند که انجام این کار برای بسیاری از کاربران امر چندان خوشایندی نبود.

برای رفع این مشکل، پریسکوپ از امروز ذخیره سازی استریم های زنده را به طور پیش فرض انجام می دهد تا نیازی به گذاشتن هشتگ برای این کار نداشته باشید. البته اگر تمایلی به ذخیره استریم هایتان ندارید هم می توانید با مراجعه به تنظیمات اپ و خاموش کردن گزینه Keep جلوی این کار را بگیرید. در صورتی که هیچ کدام از این کارها را انجام ندهید هم پریسکوپ ویدئوی شما را تا زمانی که توسط کاربران دیده شود در سرورهایش نگه خواهد داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی