تحلیلگران: آیفون 7 در زمان تعطیلات 2016 رکورد شکنی خواهد کرد

تحلیلگران: آیفون 7 در زمان تعطیلات 2016 رکورد شکنی خواهد کرد

در حالی که برخی از سهام داران اپل تصمیم گرفته اند تا پیش از رونمایی و عرضه آیفون ۷ به بازار سهام خود را به فروش برسانند و برخی تحلیلگران معتقدند که این تلفن هوشمند چندان تغییرات گسترده ای به خود نمی بیند، اما برخی دیگر خلاف این مسئله را در چارت های فروش خود شاهد هستند.

تیم لانگ، تحلیلگر BMO Capital Markets انتظار دارد که فروش آیفون ۷ در تعطیلات زمستانی امسال از مشابه زمانی سال گذشته نیز فراتر رفته و رکوردی جدید را برای اپل بر جای گذارد. از سوی دیگر، برخی معتقدند تغییرات بزرگ در دهمین سالگرد عرضه آیفون یعنی سال ۲۰۱۷ اتفاق خواهد افتاد.

BMOs-Long-expects-record-iPhone-7-sales-during-the-holiday-quarter-this-year

فروش آیفون در سه ماه انتهایی امسال (میلادی) حتی از سال گذشته هم بیشتر خواهد شد و به نقطه اوج خود می رسد. لانگ مدعی شده که تقریبا ۲۵ درصد از آیفون دارها حالا آماده خرید جدیدترین آیفون هستند که این یعنی ۱۲۰ میلیون تلفن همراه.

طبق قراردادهای دو ساله، اگر قرار باشد پس از اتمام قرارداد، این ۱۲۰ میلیون کاربر نسبت به خرید آیفون بعدی اقدام کنند، اپل می تواند به چنین رکوردی دست یابد. عجیب نیست که می بینیم کوپرتینویی ها علی رغم گزارش های پیشین، سفارش تولید میلیون ها آیفون ۷ را داده اند و تیم کوک هم می گوید ویژگی های جدید را نمی توانید از زندگی تان حذف کنید.

With-a-record-25-of-current-iPhone-users-sporting-a-model-at-least-two-years-old...

در طول سه ماه اکتبر، نوامبر و دسامبر سال ۲۰۱۵، اپل بیش از ۷۴.۸ میلیون واحد آیفون فروخت و حالا برای ایجاد تغییر، این کمپانی باید در سه ماهه انتهایی امسال بیش از ۷۵ میلیون آیفون بفروشد.

به نظر شما چنین اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا شما هم از خریداران احتمالی آیفون جدید هستید؟

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato