تالیا نیز امید دارد به طرح ترابردپذیری شبکه ی تلفن همراه بپیوندد

تالیا نیز امید دارد به طرح ترابردپذیری شبکه ی تلفن همراه بپیوندد

محمد کریم ناصر صراف، مدیر عامل شرکت تالیا، درباره ی امکان ترابردپذیری مشترکان این اپراتور تلفن همراه گفته است: «روی این قضیه در حال کار هستیم. از آن جهت که شبکه ی همراه اول و تالیا در حال یکی شدن است، بنابراین امکان ترابردپذیری برای مشترکان ما نیز وجود دارد و سرشماره‌ های ۰۹۳۲ نیز می‌ توانند ترابرد شوند».

او معتقد است با اجرای ترابردپذیری، مشترکان موبایل به سراغ سرویس‌ های مطلوب و بهتر می‌ روند و دیگر تعویض شماره یا خریدن خط جدید برای آنها مطرح نخواهد بود؛ امری که باعث می شود اپراتور ارائه دهنده ی بهترین خدمات برنده ی اصلی این طرح باشد.

اشاره ی مدیرعامل تالیا به یکی شدن شبکه ی تالیا و همراه اول به برقراری امکان رومینگ مشترکان این شرکت با شبکه ی همراه اول در اواخر سه ماهه ی سوم سال گذشته است. مشترکان تالیا اکنون در هر کجای ایران که باشند، می‌توانند با جستجوی دستی شبکه وارد پوشش رومینگ شوند و از شبکه ی همراه اول استفاده نمایند.

مدیر عامل تالیا در مورد عدم ارائه ی اینترنت نسل سوم توسط تالیا و رقابت سختی که به این دلیل با اجرای طرح ترابردپذیری در آن قرار می گیرد گفت: «با توجه به اینکه شبکه ی ما با اولین اپراتور موبایل در حال یکی شدن است، امید داریم ظرف یکی دو ماه آینده ارائه ی خدمات ۳G و ۴G را هم داشته باشیم و بتوانیم به رقابت با اپراتور های اصلی بپردازیم. قطعاً با چنین تدابیری، تالیا مجموعه ی چابک و چالاکی خواهد شد که قادر به ارائه ی بهترین سرویس‌ های تلفن همراه خواهد بود. مشترکان هم در آینده و با اجرای ترابردپذیری شماره‌ ها فارغ از تغییر شماره ی سیم‌ کارت‌ شان به اپراتور های مختلف می‌ روند و خدمات را ارزیابی می‌ کنند».

صراف با تأکید بر ارائه ی بهترین سرویس ها از سوی تالیا در آینده، نسبت به اجرای طرح ترابردپذیری ابراز امیدواری کرده است.

نظرات ۴۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato