افزایش سقف اعتبار میان دوره مشترکین دائمی همراه اول

افزایش سقف اعتبار میان دوره مشترکین دائمی همراه اول

به گزارش وبسایت شرکت همراه اول، سقف میاندوره ی برخی از مشترکین سیم کارت های دائمی همراه اول افزایش یافته است. ظاهراً میزان این افزایش بر اساس ارزش شماره ی تلفن همراه، میزان خوش حسابی مشترک، مبلغ قبوض پرداختی و مدت زمان حضور در همراه اول متغیر است و پیامک اطلاع رسانی آن صرفاً از طریق سرشماره ی ۹۸۱۰+ برای این بخش از مشترکین ارسال شده است.

مشترکین دائمی همراه اول تا پیش از اجرای این طرح صرفاً بر اساس میزان ودیعه شان از طریق پیامک اخطار قطعی میاندوره دریافت می کردند و در نهایت خطشان به صورت یک طرفه قطع می شد. اما اکنون با افزایش سقف قطعی میاندوره ی این گروه از مشترکین بر حسب شرایط یاد شده از ۲۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان و افزوده شدن به اعتبار ودیعه، می توان انتظار داشت شاهد قطعی های میاندوره ی کمتری در بین همراه اولی ها باشیم. طرح یاد شده به خصوص برای مشترکین دائمی که از سرویس رومینگ بین المللی استفاده می کنند مزیت بزرگی محسوب می شود؛ زیرا عمدتاً این دسته از مشترکین با قطعی میاندوره مواجه می شدند.

همراه اول اظهار داشته است که طرح مذکور به صورت مرحله ای برای سایر مشترکین دائمی این اپراتور نیز به اجرا در خواهد آمد و مشمولین طرح از طریق پیامک از میزان افزایش اعتبار خود مطلع خواهند شد. گفتنی است مشترکینی به برخورداری از این امتیاز علاقه ندارند می توانند عدد ۱۱۷ را به سرشماره ی ۹۸۱۰+ ارسال و یا کد # ۱۱۷*۱۰* را شماره گیری کنند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato