رقابت های کوپا آمریکا و یورو 2016 را از طریق Google Now دنبال کنید

رقابت های کوپا آمریکا و یورو 2016 را از طریق Google Now دنبال کنید

اگر شما طرفدار حقیقی ورزش زیبای فوتبال باشید، مطمئنا به گوگل برای اطلاع از نتایج مسابقات احتیاج نخواهید داشت. اما در غیر این صورت، اگر فقط می خواهید که از عملکرد تیم محبوب تان در مسابقات کوپا آمریکا و یورو ۲۰۱۶ پیش رو مطلع شوید، کارت های Google Now در این زمینه می توانند به خوبی به کارتان بیایند.

مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۶ دهم ژوئن (معادل ۲۱ خرداد) از جمعه همین هفته و با دیدار افتتاحیه میان تیم های فرانسه رومانی آغاز می شود. ۲۴ تیم در این مسابقات حضور دارند که تا بیستم تیر ماه برای رسیدن به جام قهرمانی اروپا با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

از طرف دیگر، رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۶ نیز برای اولین بار در خارج از قاره آمریکای جنوبی و در ایالات متحده آمریکا هم اکنون در حال برگزاریست. در این رقابت ها ۱۶ تیم حضور دارند که هر یک برای بالا بردن جام قهرمانی در مسابقه فینال که ۲۶ ژوئن ( ۶ تیر ) برگزار می شود به مصاف یکدیگر رفته اند.

فارغ از آنکه کدام یک از رقابت ها را می خواهید دنبال کنید، گوگل ناو به شما اجازه می دهد تا تیم محبوب تان (چه ملی و چه باشگاهی) را از طریق کارت های ویژه این دستیار هوشمند دنبال کنید.

البته این قابلیت برای کاربران ایرانی در دسترس نیست، اما با جستجوی اسم هر تیم می توانید از نتایج بازی ها، زمان برگزاری بازی ها (به وقت ایران)، اخبار مربوطه و جایگاه تیم در جدول رده بندی در یک صفحه مجزا مطلع شوید.

برای شروع استفاده از این قابلیت کافیست گوگل ناو را باز کرده و پس از گفتن Ok Google، نام تیم محبوب تان را به دستیار هوشمند گوگل بگویید یا اینکه آن را در فیلد جستجوی اپلیکیشن بنویسید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato