ارائه طرح های تشویقی از سوی ایرانسل به مناسبت ماه مبارک رمضان

اپراتور دوم تلفن همراه کشورمان با طرح های تشویقی جدید خود به استقبال ماه مبارک رمضان رفته است. طرح های تشویقی جدید ایرانسل در وهله ی اول به دو دسته تقسیم می شوند. دسته ی اول مختص کسانی است که تصمیم دارند به جمع مشترکین این اپراتور تلفن همراه اضافه شوند و دسته ی دیگر مختص مشتریان فعلی دائمی و اعتباری ایرانسل است.

طرح های تشویقی ایرانسل برای کسانی که می خواهند به جمع مشتریان آن بپیوندند از این قرار اند:

آنلاین ایرانسلی شوید، هدیه بگیرید

در فاصله ی ۱۸ خرداد تا ۱۸ تیر ۱۳۹۵ با خرید سیم کارت اعتباری یا دائمی ایرانسل از طریق وب سایتsim.irancell.ir از ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه ی ایرانسلی رایگان، ۱۰۰۰ پیامک ایرانسلی رایگان و ۱۰۰۰ مگابایت اینترنت همراه رایگان بهره مند شوید. برای استفاده از این طرح کافی است سیم کارت خود را در بازه ی زمانی یاد شده خریداری و فعال نمایید. گفتنی است این بسته ی هدیه ۷ روز اعتبار دارد.

بسته تخفیفی فوق العاده برای ایرانسلی های جدید

اگر در طول ماه مبارک رمضان به خانواده ی ایرانسل بپیوندید و سیم‌ کارت اعتباری یا دائمی خود را فعال کنید، می توانید با شماره گیری #4*1*4444* یک بسته شامل ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه ی ایرانسلی، ۱۰۰۰ پیامک ایرانسلی و ۱۰۰۰ مگابایت اینترنت همراه را با تخفیف ویژه به قیمت ۵ هزار تومان خریداری نمایید. برای استفاده از این طرح کافی است سیم کارت خود را در بازه ی زمانی ۱۸ خرداد تا ۱۸ تیر خریداری و فعال نمایید. این بسته ی هدیه نیز ۷ روز اعتبار دارد.

بسته ی اینترنت، هدیه ی هر بار شارژ

تا یک ماه پس از فعال‌ سازی سیم‌کارت اعتباری، هر زمان که مجموع شارژ مجدد شما به ۵ هزار تومان برسد، از ۱ گیگابایت اینترنت همراه هدیه بهره مند می شوید. اعتبار بسته ی اینترنت هدیه ۳ روز بوده و تنها در بازه ی زمانی ۲ بامداد تا ۸ صبح قابل استفاده است. این طرح شامل شارژ شگفت انگیز و خط به خط نمی شود. بسته ی اینترنت هدیه تا سقف ۴ گیگابایت در هر بار شارژ قابل ارائه خواهد بود. توجه داشته باشید که این طرح مختص مشترکان جدید اعتباری ایرانسل است.

سیم کارت هدیه

پس از فعال‌ سازی سیم کارت اعتباری یا دائمی جدید خود، یک پیامک بدون متن به ۲۱۱۲ ارسال کنید و در صورت تأیید کد پستی ارسال شده، پیامک دیگری به ۲۱۱۵ بفرستید. به این ترتیب سیم کارت هدیه بدون هزینه برای شما ارسال می شود. دو طرح «بسته ی تخفیفی فوق العاده» و «بسته ی اینترنت هدیه» به سیم کارت هدیه ی شما هم تعلق می گیرند.

ایرانسلی شوید، خودرو ببرید

اگر تا پایان خرداد ماه ۱۳۹۵ ایرانسلی شوید، با فعال سازی سیم کارت جدید خود، در قرعه کشی یک دستگاه خودروی Tiggo 5 شرکت داده خواهید شد.

اما برویم سراغ طرح های تشویقی ایرانسل برای مشترکان خود. طرح های تشویقی اپراتور دوم برای ایرانسلی ها از این قرار اند:

دقایق مهمانی

مشترکین اعتباری ایرانسل در طول این جشنواره می توانند با شماره گیری کد #5*4444* از خط اعتباری خود یک شماره ی ایرانسلی را انتخاب کنید تا پس از هر دقیقه مکالمه با آن شماره، دقیقه ی بعدی را مهمان ایرانسل باشید. به این ترتیب، مثلاً اگر تماس شما ۴ دقیقه به طول انجامد، دقایق ۲ و ۴ رایگان خواهند بود و شما تنها هزینه ی دقایق اول و سوم را پرداخت می‌ کنید. فعال‌ سازی این طرح رایگان است.

سفیر ایرانسل شوید، هدیه بگیرید

با پیامک نمودن شماره ی دوستان و آشنایان خود به شماره ی ۳۱۱۹ می‌توانید آنها را دعوت کنید به شبکه ی ایرانسل بپیوندند. اگر از طریق ثبت‌ نام آنلاین در sim.irancell.ir مشترک ایرانسل شوند، شما از ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار یک روزه بهره‌ مند خواهید شد. همچنین در صورت ورود به اپلیکیشن «ایرانسل‌ من» و دعوت از یک شماره ی ایرانسلی دیگر برای پیوستن به آن، به هر دوی شما ۲۵ مگابایت اینترنت همراه یک روزه تعلق خواهد گرفت. ضروری است فردی که قرار است به شبکه ی ایرانسل بپیوندد، در زمان ثبت‌ نام برای دریافت سیم‌ کارت ایرانسل، شماره ی تلفن همراه پیشین خود را به عنوان شماره ی تماس وارد نماید.

تا ۹۹ درصد تخفیف در جزیره ی هوشمند ایرانسل

مشترکان ایرانسل در جشنواره ی رمضان اپراتور دوم می توانند در تماس های ایرانسلی خود تا ۹۹ درصد تخفیف بگیرند. کافی است با شماره گیری #1*135* از خط اعتباری یا دائمی خود، عضو این جزیره شوید.

صبح به خیر

در این طرح ایرانسلی، همه ی مشترکان اعتباری و دائمی می‌ توانند هر روز در فاصله ی ۶ تا ۸ صبح یک پیامک رایگان ایرانسلی برای عزیزان خود بفرستند. برای استفاده از این طرح باید اولین پیامک خود در آن روز را فرستاده باشید؛ بدین ترتیب، در هر روز اگر دومین پیامک شما در ساعات مذکور ارسال شود، هزینه‌ای نخواهد داشت.

جوایز رمضانی پیام پیشواز

مشترکان ایرانسل می توانند با فعال‌ سازی سرویس پیام پیشواز و تبریک ماه مبارک رمضان به مخاطبان خود در قرعه کشی جوایز ویژه ی این ماه مبارک شرکت کنند. برای فعال‌ سازی پیام پیشواز کافی است ۱ را از خط اعتباری یا دائمی خود به ۸۵۸۵ بفرستید. سپس برای شرکت در قرعه‌کشی کافی است عبارت B110 را به ۸۵۸۵ ارسال نمایید. جوایز این قرعه کشی عبارت اند از: ۱۰۰ کارت شارژ ۲ هزار تومانی در هر روز، ۴ کارت هدیه ی ۱۰۰ هزار تومانی در هر هفته، یک گوشی هوشمند هوآوی P8.

مطالب مرتبط

آمار جستجوی گوگل در سال 2019 منتشر شد؛ سال ابرقهرمانان

با نزدیک شدن به پایان سال 2019 میلادی، گوگل مروری بر ترندهای جستجو بین کاربران داشته و نشان داده که ابرقهرمانان نقش پررنگی در جستجوی گوگل ایفا کرده اند.آمار جستجوی گوگل هر سال بر اساس اطلاعات گوگل ترندز جمع آوری می شود. طبق این آمار، سال 2019 سال ابرقهرمانان بوده؛ چه قهرمانان دنیای مارول و... ادامه مطلب

مروری بر اولین گزارش جامع دیجی‌کالا؛ تجارت الکترونیکی زیر ذره بین

۱۳ سال پس از آغاز فعالیت، دیجی‌کالا برای اولین بار گزارشی جامع از ابعاد مختلف کسب‌وکار خود در شش ماه نخست سال ۱۳۹۸ منتشر کرده. این گزارش، گزیده‌ای از آمارهای همه بخش‌های گروه دیجی‌کالا است که از دپارتمان هوش تجاری این سازمان استخراج شده است. آمارهایی که بزرگ‌ترین بازیگر حوزه تجارت الکترونیکی ایران منتشر کرده،... ادامه مطلب

راهنمای خرید گوشی موبایل نو و دست دوم به انتخاب دیجیاتو - آذر 98

شاید اگر 10 سال پیش برای خرید گوشی هوشمند سری به بازار می زدید در عرض چند ساعت بهترین را انتخاب و خریداری می کردید. اما حالا شرایط عوض شده و هر ماه چندین گوشی جدید وارد بازار می شوند و جای تعدادی گوشی قدیمی تر را می گیرند. در راهنمای خرید گوشی دست دوم... ادامه مطلب

چرا آمار نت بلاکس از وضعیت اینترنت موبایل ایرانسل اشتباه است؟

پس از نزدیک به یک هفته قطع سراسری اینترنت کشور طی روزهای اخیر، به تدریج شاهد وصل شدن اینترنت ثابت شرکت ها و سپس برقراری اتصال اینترنت مشترکین خانگی اینترنت ثابت (ADSL) بودیم. در این مدت سایت نت بلاکس به عنوان مرجع بررسی وضعیت ارتباط اینترنت بر سر زبان ها افتاد. اکنون این سایت نشان... ادامه مطلب

راهنمای سایت‌های کاربردی ایرانی در زمان قطع اینترنت بین الملل

با توجه به شرایط فعلی اینترنت کشور و قطع شدن دسترسی به سایت‌ها و سرویس‌های بین‌المللی نظیر گوگل، کاربران اینترنت با مشکلات زیادی برای دسترسی به برخی سرویس‌ها روبرو شده‌اند. در حال حاضر سایت‌هایی که میزبانی آنها در داخل کشور انجام می‌شود در دسترس کاربران ایرانی قرار دارد.در این مطلب، سایت‌ها و سرویس‌هایی را معرفی... ادامه مطلب

پایداری شبکه ایرانسل در مناطق زلزله زده شب گذشته

کشورمان ایران در منطقه ای لرزه خیز قرار دارد و هر از چندگاهی وقوع زمین لرزه های مختلف در آن باعث بروز خسارت های جانی و زیرساختی به مناطق گوناگون کشور می شود. شب گذشته نیز زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۹ درجه در مقیاس ریشتر در شهر میانه از استان آذربایجان شرقی رخ داد... ادامه مطلب

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x

رمزتان را گم کرده‌اید؟