شواهد بیشتری از تغییر طراحی مک بوک پرو توسط اپل

شواهد بیشتری از تغییر طراحی مک بوک پرو توسط اپل

همانگونه که پیش از این نیز گزارش داده ایم، اپل امسال تصمیم دارد طراحی مک بوک پروی خود را مشمول تغییراتی نموده و آن را پس از چند سال با توجه به تکنولوژی های روز و استانداردهای کنونی طراحی در خود اپل، بروز رسانی کند.

بر اساس خبرهای قبلی، گفته شده بود که اپل می خواهد در بالای کیبورد فیزیکی و به جای ردیف کلید های فانکشن، از یک نمایشگر دوم از نوع OLED و لمسی بهره گیرد. از طرف دیگر مک بوک پروی اپل سبک تر و نازک تر از هر زمان دیگری خواهد شد و بر همین اساس انتظار می رود که شاهد حضور زبان طراحی مک بوک ۱۲ اینچی شرکت مذکور در طراحی جدید مک بوک پروی اپل باشیم.

در این بین «دیجی تایمز» گزارش می دهد که اپل به یک قطعه کلیدی برای باریک تر کردن مک بوک پرو نیاز داشته. این منبع خبر می دهد که شرکت مذکور برای ساخت مک بوک پروی باریک، به لولاهای جدیدی برای اتصال نمایشگر با بدنه نیاز داشته که حالا شرکت تامین کننده این بخش، موفق به تولید آنها شده و در گزارش مالی جدید خود خبر از ثبت سفارشی گسترده از سوی یک شرکت بزرگ می دهد.

دیجی تایمز می گوید که شرکت Jarllytec، تامین کننده لولای لپ تاپ های اپل، در گزارش مالی از ماه میلادی گذشته خبر از رشد درآمدهایش تا ۱۰۷ درصد در قیاس با مقطع زمانی مشابه در سال پیش می دهد.

شرکت Jarllytec برای تولید لولای لپ تاپ های باریک، از روشی موسوم به «MIM» استفاده خواهد کرد؛ روشی که برای تولید قطعات فلزی بسیار کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato