یوبیسافت دو عنوان واقعیت مجازی جدید در دست ساخت دارد

یوبیسافت دو عنوان واقعیت مجازی جدید در دست ساخت دارد

شاید همچنان وضعیت واقعیت مجازی در صنعت گیمینگ نامشخص باشد، اما هستند شرکت هایی که این ریسک را به جان خریده و از هم اکنون بازی هایی برای آن معرفی می کنند. یوبی سافت هم یکی از آنان است و همان طور که می دانید دو عنوان Eagle Flight و Werewolves Within قبلاً از سوی آن ها رونمایی شده.

اکنون بر اساس ایمیلی که این شرکت برای وب سایت UploadVR فرستاده، یوبی سافت دو بازی معرفی نشده دیگر از تکنولوژی واقعیت مجازی هم در دست ساخت دارد. با وجود این که بازی ها در غرفه E3 امسال یوبی سافت قابل بازی خواهند بود، بنابراین می توان انتظار داشت که این دو عنوان در طول کنفرانس فرانسوی ها نشان داده شوند.

برای اطلاعات بیشتر، Werewolves Within که در پاییز سال جاری به انتشار می یابد، عنوانی چند نفره هست. هدف اصلی بازی بودن در یک گروه و صحبت کردن با دیگران است. بازیکن باید بتواند بفهمد دیگران چه نقشی داشته و کدام یک از دوستان خود گرگینه هست. چون بازی به هر کدام از بازیکن ها نقش و قدرت های متفاوتی می دهد.

Eagle Flight هم به عنوان یک شبیه ساز پرواز عقاب شناخته می شود. هر دو عنوان یاد شده برای PlayStation VR ،Oculus Rift و HTC Vive انتشار می یابند. کنفرانس E3 امسال یوبی سافت تاریخ ۲۵ خرداد، ساعت ۰۰.۳۰ بامداد برگزار می شود.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato