همه چیز درباره آیفون 13
امکان نقل قول کردن پیام ها در آخرین نسخه بتای واتس اپ رؤیت شد

امکان نقل قول کردن پیام ها در آخرین نسخه بتای واتس اپ رؤیت شد

به نظر می رسد که واتس اپ در آخرین نسخه بتای خود مشغول آزمایش قابلیتی است که بتوان در مکالمات به نقل قول کردن پیام ها پرداخت. با وجود آنکه واتس اپ یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های دنیاست، اما همیشه برای افزودن قابلیت های جدید رویه ای بسیار کند و آهسته داشته و به همین خاطر مشاهده چنین تغییر کوچکی می تواند طرفداران این اپلیکیشن پیام رسان را به وجد بیاورد.

این قابلیت فعلا در اختیار جمع محدودی از کاربرانی که به نسخه بتای ۲.۱۶.۱۱۸ واتس اپ دسترسی دارند قرار گرفته. برای دسترس به آن، می بایست انگشت تان را اندکی روی یک پیام نگه داشته تا مثل گذشته گزینه های ستاره گذاری، حذف،‌ کپی و فوروارد نمایان شوند، با این تفاوت که حالا یک فلش پاسخ (Reply) هم به عنوان آیکنی جدید در کنار آنها مشاهده خواهید کرد.

با اشاره روی این فلش، پیام مورد نظر نقل قول شده و می توانید پاسخی متناسب را در زیر آن تایپ کنید. امکان نقل قول ممکن است فقط به مکالمات دو نفره محدود باشد، اما در صورت اضافه شدن به مکالمات گروهی می تواند ردیابی پیام ها توسط کاربران را در این گفتگوهای جمعی آسان تر از همیشه نماید. البته یک نکته تأسف برانگیز در مورد قابلیت مذکور این است که به احتمال زیاد نمی توان زنجیره ای از پیام ها را با آن نقل قول نمود.

مشخص است که فیسبوک با ارائه قابلیت های جدید برای اپلیکیشن مسنجر و بروزرسانی های پی در پی واتس اپ، در تلاش است تا درآمد بیشتری از این دو سرویس پیام رسان داشته باشد. هنوز زمان دقیقی برای خارج شدن قابلیت نقل قول از فاز بتا توسط فیسبوک اعلام نشده، به همین خاطر باید برای اعلام رسمی پشتیبانی از آن مدتی منتظر بمانیم.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato