تیزر منتسب به گلکسی نوت ۷ سامسونگ، خبر از وجود نمایشگر خمیده در این فبلت می دهد

امروز تصویری منتشر شده که به تیزر گلکسی نوت بعدی سامسونگ نسبت داده می شود. وب سایت «فون آرنا» با انتشار این تیزر خبر می دهد یک منبع که در خواست ناشناس باقی ماندن داشته، این تیزر را برای آنها ارسال نموده. این شخص اظهار کرده که موفق شده از تیزر گلکسی نوت بعدی یک تصویر تهیه کرده و آن را برای وب سایت مورد اشاره ارسال کند.

gn7-w800

با نگاهی به همین تصویر می توان پنداشت که سامسونگ تصمیم دارد در سال جاری فبلت بعدی خود را با نام گلکسی نوت ۷ عرضه کند.

هنوز علت اینکه سامسونگ چرا از نام گلکسی نوت ۶ استفاده نخواهد کرد، مشخص نیست اما می توان تصور کرد که کره ای ها اینچنین تصمیم دارند هماهنگی و یکپارچگی بالاتری میان نام پرچمدار سری S و فبلت نوت ایجاد کنند.

از طرف دیگر، تا چند ماه دیگر اپل، آیفون ۷ و ۷ پلاس را عرضه می کند و سامسونگ هم احتمالاً تمایلی به استفاده از موبایلی با رقمی کمتر از اپل ندارند.

در تصویری که امروز افشا شده ولی می توان کلمه Edge را هم دید. در شایعات قبلی آمده بود که گلکسی نوت ۷ احتمالاً به لبه های خمیده در بخش نمایشگر و در قاب پشتی خود مجهز می شود. شاید هم جلمه «بر لبه چیزی عالی بنویس» که در تصویر منتسب به تیزر گلکسی نوت ۷ آمده، حکایت از ویژگی های خاص برای استایلوس نوت و لبه خمیده نمایشگر نوت ۷ داشته باشد.

سامسونگ به احتمال زیاد فبلت مورد اشاره را در ماه میلادی آینده رونمایی کرده و آن را با فاصله چند روز بعد به بازار عرضه می کند.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟