بسته الحاقی جدید The Division با نام Survival معرفی شد [تماشا کنید]

بسته الحاقی جدید The Division با نام Survival معرفی شد [تماشا کنید]

بسته الحاقی جدید The Division با نام Survival معرفی شد [تماشا کنید]

با وجود عمکلرد غیر قابل انتظار The Division در زمان انتشار و استقبال بازیکن ها از این عنوان، متاسفانه تعداد پلیرهای بازی پس از مدتی کاهش چشمگیری یافت. به نظر می رسد نمایشگاه E3 امسال زمان مناسبی برای آشتی دوباره بازیکن ها با این عنوان هست. پس از اعلام تاریخ انتشار بسته الحاقی Underground، اکنون نوبت به دیگر محتوای قابل دانلود بزرگ بازی رسیده تا فرصت معرفی در کنفرانس مطبوعاتی یوبی سافت را پیدا کند.

همان طور که قبلا گفته شده بود، این بسته الحاقی Survival نام دارد. بر اساس تریلری که در طول رویداد این شرکت به نمایش درآمد، بازیکن این بار در یک شرایط آب و هوایی سخت تر و محیطی یخ زده قرار می گیرد. یوبی سافت قول داده تا در Survival شاهد دشمنان سخت تر و محیط زیستی خشن تر بوده و بازیکن هم برای رهایی از مشکلات راه ساده ای در پیش نخواهد داشت.

متاسفانه اطلاعات زیادی از دومین بسته الحاقی دیویژن منتشر نشد و ما تنها می دانیم این محتوای قابل دانلود ابتدا برای اکس باکس وان انتشار یافته و بعدها هم راه خود را پلتفرم های پی سی و پلی استیشن ۴ پیدا می کند. برای اطلاعات بیشتر، کاربران اکس باکس وان اواخر این ماه می توانند The Division's Underground را تجربه نمایند.

ماه بعد هم شاهد انتشار بازی برای پلی استیشن ۴ و پی سی هستیم. یوبیسافت تاکنون سه بسته الحاقی بزرگ برای دیویژن معرفی کرده که Survival ،Underground و Last Stand نام دارند. می توانید تریلر منتشر شده از بازی را در ادامه مشاهده کنید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل