انتشار تصویر تازه از آیفون 7 پلاس که وجود دوربین دوگانه در آن را تایید می کند

انتشار تصویر تازه از آیفون 7 پلاس که وجود دوربین دوگانه در آن را تایید می کند

آخرین تصویری که از آیفون ۷ پلاس منتشر شده تایید می کند این دستگاه از دوربین دوگانه در پنل پشتی خود بهره می گیرد. گزارشی که اخیرا در این باره به دست آمد اما نشان می داد که اپل به خاطر وجود برخی «مشکلات فنی» طرح های خود برای گنجاندن لنز ثانویه در نسخه بعدی فبلت ۵.۵ اینچی اش را کنار گذاشته است.

حالا اما با انتشار خبری دیگر، مشخص شده که شایعه حذف دوربین دوگانه از روی بدنه فبلت آتی شرکت ساکن کوپرتینو بی پایه و اساس بوده و باید منتظر ارائه چنین دستگاهی از سوی آن باشیم.

در واقع ماجرا از این قرار است که امروز صبح، تصویری از آیفون ۷ پلاس در فضای مجازی منتشر گردید که به تعبیر منبع منتشر کننده خبر «با نوعی قشر محافظ یا چیزی شبیه به آن» پوشیده شده و بسیار شبیه به تصویری است که پیشتر از این دستگاه لو رفته بود. نکته مهم در مورد این تصویر اما دوربین دوگانه ایست که روی پنل پشتی اش خودنمایی می کند.

گفته می شود این تصویر نسخه تولیدی نهایی از آیفون ۷ پلاس را نشان می دهد که ظاهرا پورت کانکتور هوشمند را هم در خود دارد. طبق برخی گزارشات دیگر، آیفون ۷ پلاس احتمالا از تکنولوژی شارژ بیسیم پشتیبانی خواهد کرد و یک باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی را در خود جای خواهد داد.

این شایعات احتمالا برای طرفداران آیفون خوشایند هستند، با این حال، هنوز هم سه ماه تا معرفی نسل بعدی تلفن هوشمند یاد شده زمان باقی مانده و این یعنی طی هفته های آتی اطلاعات و جزئیات بیشتری در این رابطه منتشر خواهد شد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato