ایرانسل همزمان با ماه مبارک رمضان اپلیکیشن های قرآنی و مذهبی رایگان ارائه کرد

ایرانسل همزمان با ماه مبارک رمضان اپلیکیشن های قرآنی و مذهبی رایگان ارائه کرد

در نیمه ی ماه مبارک رمضان به سر می بریم و چیزی تا شب های قدر باقی نمانده است. اپراتور دوم کشورمان در راستای انس بیشتر کاربران خود با محتوای قرآنی و بهره گیری هرچه بیشتر آنان از این ماه مبارک، دو مجموعه نرم افزار کاربردی مذهبی برای آنان تدارک دیده و در اختیارشان گذاشته است. بیانیه ی رسمی ایرانسل در این ارتباط را در ادامه از نظر خواهید گذراند:

«به گزارش روابط عمومی ایرانسل، نرم‌ افزار کاربردی نسیم یک سامانه ی جامع مذهبی است که به عنوان بانک محتوا های مذهبی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.

از جمله ویژگی‌ های این نرم‌ افزار می‌ توان به دسترسی به متن کامل قرآن کریم با امکان تلاوت و قابلیت پخش تک آیه و کل سوره‌ ها و همچنین امکان پخش تلاوت عربی و فارسی با قرائت بیش از ۱۵ قاری مطرح دنیا، امکان نشانه‌ گذاری و جست‌ و جو، امکان خرید از فروشگاه محصولات فاخر فرهنگی (کتاب الکترونیک، پوستر، مداحی و...) با استفاده از امتیازات کسب شده در برنامه و یا از طریق حساب کاربری ایرانسلی، امکان به اشتراک‌ گذاری عکس‌ های رمضانی با دوستان و دنبال کردن مطالب و افراد و نظر دادن در مورد مطالب مختلف، دسترسی به بانک متنی، صوتی و ویدیویی ادعیه ی مختلف مذهبی، به‌ ویژه ادعیه ی ماه مبارک رمضان، قابلیت جست‌ و جو در محتوای به اشتراک‌ گذاری شده توسط دوستان، قابلیت جست‌ و جو در بین کاربران، سیستم امتیازدهی بر اساس تعامل کاربر با برنامه و مشاهده ی تمامی خدمات ارزش افزوده ی مذهبی ایرانسل اشاره کرد.

همچنین «سامانه ی آموزش الکترونیکی اقرأ» عنوان دیگر اپلیکیشن مذهبی ایرانسل است. در این سامانه که به عنوان نخستین پایگاه آموزش علوم و مهارت‌ های قرآنی معرفی شده است، با استفاده از بهترین منابع و استادان با تجربه، زمینه ی یادگیری بهتر و آسان‌ تر مهارت‌ های قرآنی برای همگان فراهم شده است. این سامانه با به کارگیری جدید ترین ابزار ها و جذاب‌ ترین روش‌ های آموزشی، امکان یادگیری مهارت‌ ها و علوم قرآنی را فراهم می‌ سازد، تا اقشار گوناگون و گروه‌ های مختلف سنی بتوانند آگاهی و مهارت‌ های قرآنی خود را افزایش دهند.

در این نرم‌ افزار دوره‌ های آموزشی در زمینه‌ های علوم قرآنی، تدبر در قرآن، زبان قرآن، حفظ و قرائت قرآن کریم پیش‌ بینی شده و از امکانات آموزشی آن می‌ توان به ارزیابی و تعیین سطح داوطلبان، دروس چند رسانه‌ ای، تعاملی و جذاب، جلسات آنلاین آموزشی و امکان ارتباط مستمر با استادان، آزمون‌ های مرحله‌ ای و دوره‌ ای، تحقیق‌ ها و فعالیت‌ های آموزشی، کتابخانه ی الکترونیکی، امکان تعریف دوره‌ های آموزشی جدید توسط کاربران و صدور گواهینامه ی پایان هر دوره اشاره کرد.

علاقمندان می‌ توانند برای دریافت اپلیکیشن‌ های «نسیم» و «اقرأ» به فروشگاه نرم‌ افزار های کاربردی چارخونه به نشانی http://charkhoneh.com مراجعه کنند. همچنین دریافت این برنامه‌ ها با ارسال عدد ۱ به کد ۲۰۰۰۱۰۳۰ نیز ممکن است».

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato