معرفی بازی Whack the Boss؛ خیزش اژدهای درون

معرفی بازی Whack the Boss؛ خیزش اژدهای درون

سوژه انجام رفتارهای خشونت آمیز روی مدیران، معلم ها و نمونه های مشابه این روزها بسیار داغ شده است. طبیعی هم به نظر می رسد، تصور داشتن تجربه ای عجیب و غریب در بعضی بازی های موبایل می تواند کاربران زیادی را به سمت یک بازی جلب کند.

چاره ای هم نیست، وقتی خلاقیت در عناوین اسمارت فون ها کاهش پیدا می کند، المان های نامعمول فاقد این عنصر، کم کم می توانند سری میان سر ها بلند کرده و بازیکن های تشنه تجربه های جدیدتر را جذب نمایند. Whack the Boss هم یکی از همین عناوین عجیب است که در آن باید مدیری را کمی نوازش کنید.

همانند آثار مشابه، مکانیزم های Whack the Boss پیرامون اعمال حرکت های خشن چرخیده و در هر مرحله مدیر شخصیت اصلی را باید بزنید.  این کار هم تا جایی ادامه پیدا می کند که میزان سلامتی او به پایان برسد و اگر نتوانید تا یک بازه زمانی معین مدیر را به زانو در بیاورید، خواهید باخت.

whack-the-boss-mobile

یکی از المان های بسیار مثبت بازی به تنوع بالای سلاح ها اختصاص دارد. هر چیزی که فکر می کنید استودیو سازنده در عنوان خود قرار داده تا بازیکن با دست بازتری به سراغ مدیرش برود. از بمب، رعد و برق و اره بگیرید تا توپ تنیس و بولینگ که نمونه های محدودی از اسلحه های موجود در بازی هستند.

همچنین محیط ها محدود به یک منطقه نشده و هر از چندگاهی یک بار به جایی جدید می روید. با تمام این حرف ها، المانی که Whack the Boss را بسیار عجیب کرده است به قابلیت تغییر مدیر باز می گردد. شما جدای از این که می توانید از شخصیت های موجود در بازی استفاده کنید، توانایی استفاده از چهره هایی که می خواهید، با آپلود عکس خواهید داشت.

به نظر می رسد استودیو سازنده بیش از آن که بخواهد تا بازی ویدیویی به بازار عرضه کند، می خواسته تا با ساخت Whack the Boss مرحمی بر دل بازیکن ها باشد. اگر دوست دارید یک تجربه متفاوت و نسبتا مفرح داشته باشید، Whack the Boss را توصیه می کنیم. چون گیم پلی بازی خیلی توانایی سرگرم کنندگی بازیکن را ندارد. در این سبک عنوان Whack Your Boss: Superhero هم پیشنهاد می شود.

Whack the Boss
  • Whack the Boss
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: TerranDroid
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۰ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato