با «بیس لت» آشنا شوید: ساب ووفری روی مچ دست

با «بیس لت» آشنا شوید: ساب ووفری روی مچ دست

پروژه جدید و جذابی در وب سایت جمع سپاری «کیک‌استارتر» مطرح شده که «Basslet» نام دارد. این گجت، همچون یک ساعت به دور دست کاربر بسته می شود اما سازندگانش، از آن به عنوان نخستین ساب ووفر پوشیدنی نام می برند.

کاری که «بیس‌لت» می کند، این است که صدای بمی که از طریق هدفون تولید می شود را با لرزش ریتمیک خود به بدن شما منتقل می کند تا کاربر بتواند حس موسیقی را به شکل کامل تجربه کند. توسعه دهندگان آن همچنین خبر می دهند که اگرچه اندازه این گجت پوشیدنی بسیار کوچک است اما می تواند این حس را به شما منتقل کند که صدا را به شکل فراگیر می شنوید.

basslet-2-680x372

تفاوتی نمی کند که شما در حال انجام چه کاری هستید. می توانید در حال قدم زدن به موسیقی گوش کنید، در حال بازی کردن با کامپیوتر خود باشید و یا هدست واقعیت مجازی تان را بر سر داشته باشید. بیس لت در هر صورت می تواند صداهای بم، نظیر انفجارها در بازی ها را تشخیص داده و لرزش آنها را به بدن شما منتقل کند.

باتری بیس لت تا ۶ ساعت به شکل مداوم توانایی کار کردن دارد. اگر تصمیم به کالبد شکافی آن بگیرید هم صرفا دو قسمت اصلی را خواهید دید. بخش اول موتور ویبره ای است که حس صدای بم را منتقل می کند و نیمی از فضای داخلی دستگاه را به خود اختصاص داده و در کنار آن، باتری جای می گیرد. مدار و سایر اجزای الکتریکی نیز در دور این دو قسمت قرار می گیرند.

کاربرانی که در حال حاضر ۱۴۷ دلار برای این گجت پوشیدنی پرداخت کنند، در دسامبر ۲۰۱۶ می توانند بیس لت خود را تحویل بگیرند. پروژه مورد نظر در وب سایت کیک استارتر درخواست سرمایه ای حدود ۵۶ هزار دلار را داشته که تا کنون حدود ۱۷۰ هزار دلار برای توسعه آن جمع آوری شده است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato