بهبود عملکرد گیمینگ در گلکسی S7 با Vulkan API [تماشا کنید]

بهبود عملکرد گیمینگ در گلکسی S7 با Vulkan API [تماشا کنید]

پرچمداران جدید سامسونگ اولین موبایل هایی هستند که از Vulkan API پشتیبانی می کنند. با این کار، کره ای ها تلاش نموده اند تا تجربه گیمینگ بهتری را در اختیار کاربران خود قرار دهند و اکنون شرکت مورد اشاره ویدیویی را منتشر کرده که در آن قدرت Vulkan API در گلکسی اس ۷ به نمایش کشیده می شود.

سامسونگ برای این ویدیو از بازی های Need for Speed No Limits، Heroes of Incredible Tales و Vainglory استفاده کرده و مزیت API مذکور را در آنها به نمایش می کشد. در برخی قسمت های این ویدیو نیز Vulkan API صحنه به صحنه در کنار OpenGL نشان داده می شود تا قدرت آن به شکل واضح تر نمایان گردد.

در صورتی که این مطلب را از اپلیکیشن دیجیاتو مطالعه می کنید، برای مشاهده ویدیو روی این لینک کلیک کنید. 

Vulkan یک API برای پردازش گرافیکی سه بعدی از نوع فرا-پلتفرمی است که تلاش می کند تا در زمان بازی، از بار پردازنده مرکزی بکاهد. به همین شکل کاربرانی که از دستگاه هایی بهره می برند که به پردازنده های چند هسته ای مجهز هستند، می توانند شاهد عملکرد و تجربه ای بهتر در زمان اجرای بازی های سنگین باشند.

جدا از بحث گیمینگ، گفته می شود که سامسونگ حتی در حال توسعه نسخه ای تازه از رابط کاربری تاچ ویز با Vulkan است تا کارایی دستگاه بالاتر رفته و روانی بیشتری در آن به ارمغان آید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato