معرفی بازی Contra Rambo؛ سربازان کوچک

معرفی بازی Contra Rambo؛ سربازان کوچک

به اسم بازی دقت کردید؟ اولین نکته ای که با برخورد به جدیدترین عنوان Rabo Store به آن پی می برید، نامی است که او برای بازی برگزیده است. Contra را شاید بازیکن های امروزی نشناسند، اما قدیمی ها حتما با این فرنچایز بسیار محبوب آشنایی دارند. رامبو هم که نیازی به معرفی ندارد. شاید فکر کنید بازی تلفیقی از دنیای این دو عنوان فراموش نشدنی است اما باید بگوییم کاملا در اشتباهید.

چون Contra Rambo شباهت زیادی به آن ها نداشته و بیشتر از Metal Slug الهام گرفته؛ عنوانی نوستالژیک که خاطرات دوران کودکی خیلی ها را تشکیل داده. هنوز تجربه دو نفره این بازی در پلی استیشن ۱ را فراموش نکرده ایم. اکنون Contra Rambo آمده تا این لحظه ها را دوباره زنده کند. اگر از گیمرهای قدیمی هستید و دوست دارید دفترچه خاطرات خود را ورق بزنید، با ما و معرفی این عنوان نوستالژیک همراه باشید.

Contra Rambo-mobile

همان طور که بالاتر گفتیم، Contra Rambo شباهت غیر قابل انکاری به Metal Slug دارد. از هد بند شخصیت اصلی و محیط ها بگیرید تا گیم پلی که همگی یادآور این بازی هستند. در این عنوان نقش سربازی را دارید که باید در هشت مکان گوناگون با مزدوران مبارزه کرده و انسان های بی گناه را نجات دهد. همانند شوترهای قدیمی، Contra Rambo را هم می توان عنوانی در سبک Run and Gun قلمداد نمود.

بدین معنی که شخصیت اصلی می تواند در نمایی ایزومتریک یا عمودی حرکت کرده و دشمنان را شکست دهد. متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلاتی که متال اسلاگ های قدیمی روی اسمارت فون ها داشتند، کنترل بسیار بد آن ها بود. خوشبختانه این مشکل در Contra Rambo حل شده و می توانید با خیال راحت به نبرد با بقیه بروید. البته ممکن است در ابتدا جای دکمه ها کمی اذیت تان کند، اما با پیشروی بیشتر عادت خواهید کرد.

Contra-Rambo
در بازی می توانید سلاح های بیشتری را هم به دست بیاورید.

از دیدگاه گرافیکی و موسیقی، Contra Rambo بیشتر به عناوین امروزی شباهت دارد. محیط های بازی با وجود این که به متال اسلاگ ها شبیه هستند، بسیار زیبا بوده و تنوع خوبی دارند. موسیقی هم شاید پس از مدت تکراری شود، اما قطعه ای که استفاده شده ریتم یکسانی نداشته و احساس هیجان را به بازیکن منتقل می کند. برای سخن پایانی باید بگوییم Contra Rambo آمده تا دوران طلایی بازی های شوتر Run and Gun را زنده نماید.

درست است، بازی مشکلاتی مانند هوش ضعیف دشمنان، شباهت آن ها به یکدیگر و تعداد پایین مرحله را دارد، ولی همین که دوباره توانستیم در نقش سربازان کوچک به مبارزاه با مزدوران برویم، برای ما کافی است. بالاتر هم گفتیم، اگر دوست دارید خاطرات خود را زنده کنید، تجربه Contra Rambo یکی از بهترین راه هاست. اگر هم از بازیکن های جدید هستید، بازی می تواند اولین تجربه شما از عنوانی با سبک و سیاق متال اسلاگ باشد.

Contra Rambo
  • Contra Rambo
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Rabo Store
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۴۸.۹ / ۱۷.۱ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


لینک کمکی

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato