سامسونگ لیست محبوب ترین موبایل های نیمه نخست 2016 به روایت AnTuTu را به تصرف خود درآورد

سامسونگ لیست محبوب ترین موبایل های نیمه نخست 2016 به روایت AnTuTu را به تصرف خود درآورد

پایگاه داده AnTuTu که اخیراً لیست قدرتمندترین موبایل های هوشمند نیمه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی را منتشر کرده بود، حالا دست به حرکتی دیگر زده و آمار محبوب ترین موبایل های همین بازه زمانی در مناطق مختلف را نیز به انتشار رسانده است. پیش از هرچیز، سامسونگ توانسته در لیست ۱۰ موبایل محبوب در سراسر جهان، ۵ نماینده داشته باشد که در نوع خود واقعاً تحسین برانگیز است.

موبایل های گلکسی نوت ۵، گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۷، به ترتیب جایگاه های اول تا چهارم را در لیست محبوب ترین موبایل های جهان به خود اختصاص داده اند. بعد از آنها، نام موبایل Redmi Note 3 شیائومی در رده پنجم به چشم می خورد و سپس در رده ششم مجدداً موبایل پرچمدار کره ای ها، یعنی گلکسی اس ۷ اج حضور دارد. بعد از این موبایل ها نیز نوبت موبایل MX 5 میزو، ال جی جی ۳، LeEco 1s و Meizu Metal رسیده تا به ترتیب لیست را تکمیل کنند.

AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions

طبیعتاً مناطق مختلف جهان، لیست های مخصوص به خود را نیز داشته اند. در ایالات متحده نیز، شش مدل از دیوایس های مختلف سامسونگ به چشم می خورد. در این لیست، گلکسی نوت ۵ و گلکسی نوت ۴ در رده های نخست حضور دارند و رده سوم و چهارم در اختیار دو موبایل Nexus 6P و Nexus 6 قرار گرفته است. بعد از این ها نیز گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۷، گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۷ اج مقام های پنجم تا هشتم را کسب نموده اند. در نهایت لیست با مشاهده یکی از مدل های وان پلاس و نیز موبایل Nexus 5X خاتمه می یابد.

AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions1

در ادامه می توانید تصاویر مربوط به لیست محبوب ترین اسمارت فون های دیگر مناطق و کشورهای جهان، نظیر چین، تایوان، هونگ کونگ، کره، روسیه، آلمان، هند، ویتنام و مالزی را مشاهده نمایید.

AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions2 AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions10 AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions9 AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions8 AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions7 AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions6 AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions5 AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions4 AnTuTu-reveals-its-lists-of-the-top-ten-most-popular-smartphones-in-different-regions3

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato