انتشار رندر دیگری از Moonraker، ساعت هوشمند نوکیا که توسعه اش لغو شد

انتشار رندر دیگری از Moonraker، ساعت هوشمند نوکیا که توسعه اش لغو شد

در سال گذشته «اون بلس» خبر داد که نوکیا ساعتی هوشمند داشته که پس از خریده شدن بخش موبایل این شرکت توسط مایکروسافت، پروژه توسعه آن لغو شده است. در آن زمان چند تصویر رندر شده هم در کنار این خبر منتشر شد ولی حالا، بلس تصاویر تازه ای از بخش های مختلف این ساعت هوشمند منتشر کرده که البته باز هم به شکل رندر شده هستند، چرا که این محصول به طور کلی تولید نشده بود.

نوکیا پیش از رفتن زیر نظر مایکروسافت، برنامه داشت تا ساعت هوشمند خود با کد «Moonraker» را در کنگره جهانی ۲۰۱۵ بارسلون و در کنار لومیا ۹۳۰ معرفی کند که به طور کلی این اتفاق رخ نداد.

Screen Shot 1395-04-21 at 10.25.18-w800

در تصویر متحرکی که بلس منتشر کرده و در پایین آن را در قالب یک ویدیوی کوتاه می بینید، ساعت رنگی سبز دارد که البته عجیب هم نیست؛ در آن زمان بیشتر موبایل های نوکیا با رنگ های متنوع عرضه می شدند. با چرخیدن ساعت می توان نگاهی به بخش پشتی آن داشت و به راحتی دید که قرار نبوده محصول مورد نظر با سنسور سنجش ضربان قلب همراه شود.

Screen Shot 1395-04-21 at 10.25.27-w800

نکته جالب اینجاست که گویا نوکیا هنوز هم علاقه اش به محصولات پوشیدنی را از دست نداده. چند ماه پیش این شرکت خبر داد که تصمیم دارد کمپانی Withings را خریداری کند؛‌ شرکتی که تا کنون ارائه چند گجت پوشیدنی را در کارنامه خود داشته است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato