محدوده حجم تعیین شده برای آپلود فایل های گیف روی توییتر افزایش یافت

محدوده حجم تعیین شده برای آپلود فایل های گیف روی توییتر افزایش یافت

توئیتر در جدیدترین اقدام خود اعلام نموده که محدوده حجم برای فایل های گیف را از ۵ به ۱۵ مگابایت ارتقاء داده است تا از این طریق کلیه امکانات برای به تصویر کشیدن شرایطی که در آن، کلام و زبان از بیان کردن قاصرند مهیا گردد.

تا قبل از این تغییر بیشینه حجم فایل های عکس و گیف های انیمیشنی قابل انتشار روی این شبکه اجتمای از ۵ مگابایت فراتر نمی رفت. البته محدوده برای عکس ها به همان میزان سابق باقی مانده است و اگر هم بخواهید گیف های خود را از طریق دستگاه های موبایل آپلود نمایید باز هم همین شرایط وجود دارد اما در غیر اینصورت سقف حجم تعریف شده برای فایل های گیف به سه برابر میزان تعریف شده قبلی افزایش یافته.

متاسفانه اما کلاینت توئیت دِک این آپدیت را دریافت نکرده که البته وقتی نوبت به بهبودهای مهندسی در توئیتر می رسد همیشه این کلاینت یک گام عقب تر از دیگران است.

تعیین محدوده جدید برای فایل های گیف نخستین بار توسط کاربرانی تشخیص داده شد که زیاد به صفحه پشتیبانی توئیتر سر می زنند یا خیلی از این فایل ها استفاده می کنند [یکی از این افراد رایان پناگوس معاون رسانه های دیجیتالی مارول بود]. در واقع به روز رسانی اطلاعات مربوط به صفحه پرسش و پاسخ در مورد عکس های قابل آپلود روی توئیتر بود که چنین مساله ای را فاش کرد.

اگر سوالتان این است که آیا اساسا کسی فایل های گیف ۱۵ مگابایتی را روی اکانت توئیترش منتشر می کند یا خیر، باید بگوییم که پاسخ این سوال همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در هر حال این تغییر را می توان نمونه دیگری از اقدامات این شبکه اجتماعی در راستای حذف موانع پیش روی کاربران برای پست کردن رسانه روی پلتفرم های مختلف آن دانست. چندی پیش نیز خبر رسید که سرویس واین حالا از ویدئوهای ۱۴۰ ثانیه ای نیز پشتیبانی می کند که این میزان به مراتب بالاتر از رقم ۶ ثانیه ای قبلی است.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato