دانلود کنید: اپلیکیشن کیبورد اندروید نوقا برای کلیه دستگاه های اندرویدی منتشر شد

دانلود کنید: اپلیکیشن کیبورد اندروید نوقا برای کلیه دستگاه های اندرویدی منتشر شد

گوگل ساعاتی پیش در کنار معرفی سومین پیش نمایش اندروید N، از جدیدترین نسخه اپلیکیشن کیبورد خود برای این سیستم عامل رونمایی کرد. گوگل کیبورد ۵.۱ علاوه بر آنکه حالا به تم های رنگی برای دادن تنوع به محیط تایپ کلمات مجهز شده، تعداد نسبتا زیادی اموجی جدید هم به آرشیو اموجی های پیشین اپلیکیشن اضافه می کند.

کیبورد مجازی گوگل اگرچه هیچ وقت در میان نمونه های مشابهش بهترین نبوده، اما کمپانی هرگز از رفع مشکلات و ارائه قابلیت های جدید برای آن دست بر نداشته است. بنابراین انتظار می رود که کاربران از آخرین نسخه این کیبورد رضایت کافی را داشته باشند.

علاوه بر اضافه شدن تم های رنگی که بالاتر به آن اشاره کردیم، کاربران کیبورد گوگل حالا می توانند تصاویر دلخواه خود را هم برای پس زمینه کیبورد برگزینند. همچنین امکان تنظیم ارتفاع کیبورد هم از دیگر قابلیت هایی است که کاربران از این پس به آن دسترسی خواهند داشت.

نسخه ۵.۱ گوگل کیبورد را کلیه کاربران گجت های اندرویدی می توانند هم اکنون از گوگل پلی دانلود کنند. در انتها ناگفته نماند که فقط کاربران اندروید نوقا قادرند به قابلیت هایی کوچکی مثل تعیین رنگ چهره اموجی ها در این کیبورد دسترسی داشته باشند.

Google Keyboard
  • Google Keyboard
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Google
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۱.۱ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato