آموزش روش جیلبریک iOS 9.3.3 [تماشا کنید]

آموزش روش جیلبریک iOS 9.3.3 [تماشا کنید]

اگر کاربر iOS باشید، زمانی را به خاطر دارید که امکانات مقیم این سیستم عامل بسیار محدودتر از امروز بود و بر همین اساس بسیاری از کاربران تمایل داشتند با جیلبریک کردن، قابلیت های توسعه یافته به دست دیگران را نیز به محصول اپل اضافه نمایند.

هرچند سیستم عامل موبایل اپل در سالهای اخیر تغییرات چشمگیری داشته و دیگر قابل مقایسه با دوران ابتدایی خود نیست، اما هنوز هم علاقه به جیلبریک بین کاربران مشاهده می شود و tweak های سوم شخصی نیز وجود دارد که برخی در طول سالهای اخیر به استفاده از آنها عادت کرده اند.

اگر شما هم جزو چنین کاربرانی هستید، خبر خوش اینکه به فاصله ی کوتاهی پس از عرضه ی iOS 9.3.3 تیم Pangu موفق شده جیلبریک مربوط به این نسخه را ارائه نماید. البته پیش از پرداختن به روش جیلبریک لازم است توجه شما را به چند موضوع جلب نماییم.

نخست اینکه برای انجام روش ارائه شده بهتر است کمی اطلاعات تخصصی داشته باشید تا در صورتی که شرایط به خوبی پیش نرفت قادر باشید مشکل به وجود آمده برای دستگاه (که هنگام جیلبریک کردن کاملاً محتمل است) را رفع نمایید.

مسئله ی بعدی اینکه پس از جیلبریک کردن با این روش لازم است هر بار که تلفن هوشمند خود را خاموش و روشن می کنید چند مرحله ی ساده را انجام دهید، بر همین اساس نمی توان گفت این جیلبریک untethered است اما حداقل نسبت به روش های دیگر ساده تر به حساب می آید و هر بار پس از روشن کردن دستگاه نیاز نیست آن را به کامپیوتر متصل نمایید.

علاوه بر این باید توجه داشته باشید که در حال حاضر نرم افزار این جیلبریک تنها برای ویندوز و به زبان چینی عرضه شده است، اما انتظار می رود به زودی نسخه های انگلیسی و پلتفرم مک نیز توسط سازنده ارائه شوند.

در نهایت اگر تمام شرایط توضیح داده شده را می پذیرید، از شما دعوت می کنیم با مشاهده ی ویدیوی زیر روش انجام جیلبریک iOS 9.3.3 را مشاهده نمایید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato