هنرنمایی دوربین Gear 360 سامسونگ بر فراز ریو دو ژانیرو [تماشا کنید]

هنرنمایی دوربین Gear 360 سامسونگ بر فراز ریو دو ژانیرو [تماشا کنید]

دوربین Gear 360 سامسونگ اوایل امسال بود که رونمایی شد. این گجت به کاربران معمولی امکان می دهد به سادگی و بدون نیاز به صرف هزینه های هنگفت ویدئوهای ۳۶۰ درجه از سوژه ها و اماکن مد نظر خود تهیه نمایند.

Gear 360 سامسونگ روشی ساده و فوق العاده برای تهیه محتوای فراگیر (ایمرسیو) است و شرکت سازنده نیز برای نمایش این قابلیت، اخیرا چند ویدیوی جالب ضبط شده با آن را منتشر کرده است.

ویدئوی نخست گروهی چترباز را نشان می دهد که از هواپیما بیرون می پرند و بر فراز ریو دو ژانیروی برزیل که به زودی میزبان بازی های المپیک خواهد بود، حرکات نمایشی جالبی را انجام میدهند.

تصاویر به گونه ای ضبط شده اند که حس بودن در این گروه چند نفره را به مخاطب القا می کنند و جالب است بدانید که می توانید آنها را به صورت دستی هم اسکرول نمایید و اگر یکی از هدست های واقعیت مجازی سامسونگ را هم داشته باشید، تجربه ای تمام عیار را پشت سر خواهید گذاشت.

ویدئوی دوم سواری با یک پاراموتور (پاراگلایدر موتور دار) را در این شهر نشان می دهد و در آن می توانید نگاهی به بخش های جالب و دیدنی ریو بیاندازید.

آخرین تصویر هم تایم لپسی از کره جنوبی است که زیبایی های این کشور را به تصویر می کشد. در پایان اضافه نماییم که خرید دوربین ۳۶۰ درجه سامسونگ در بسیاری مناطق دنیا دشوار است اما شرکت سازنده وعده داده که به زودی آن را به صورت گسترده تری عرضه می کند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato