دانلود کنید: نسخه 8 بتای لانچر HTC Sense برای کلیه دستگاه های اندرویدی منتشر شد

دانلود کنید: نسخه 8 بتای لانچر HTC Sense برای کلیه دستگاه های اندرویدی منتشر شد

بخش اعظم دستگاه هایی که هم اکنون از نسخه هشت رابط کاربری Sense استفاده می کنند، احتمالا اسمارت فون های HTC 10 هستند. اما از امروز دستگاه های دیگر هم می توانند به جدیدترین نسخه بتای این لانچر دسترسی داشته باشند.

ارائه این نسخه بتا هفته هاست که برای جمع محدودی از کاربران گجت های اندرویدی آغاز شده، اما به نظر می رسد که از امروز عموم مردم می توانند آن را دانلود کنند. کمپانی اچ تی سی از کاربران پلتفرم اندروید خواسته تا برای تجربه نسخه جدید (۸.۰۱.۷۸۸۱۴۹)، نسخه پیشین یعنی ۸.۰۱.۷۸۵۴۷۴ را از تلفن هوشمند خود به طور کامل حذف و سپس نسخه جدید را از پلی استور دانلود کنند.

اگر به غیر از نسخه فعلی، خواهان تجربه نسخه های بتای بعدی لانچر Sense Home باشید هم می بایست به صفحه مخصوص این لانچر در پلی استور مراجعه و از انتهای آن گزینه Join Beta را بزنید. در این صورت بلافاصله پس از انتشار بتاهای بعدی می توانید آن ها را دریافت کنید.

نسخه هشت لانچر Sense Home اچ تی سی را می توانید با حجم ده مگابایت از گوگل پلی دریافت کنید. در صورتی که برای دانلود به این طریق مشکل داشتید، استفاده از لینک کمکی را به شما توصیه می کنیم.

Sense Home-Launcher,News,Theme
  • Sense Home-Launcher,News,Theme
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: HTC Corporation
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۰.۷ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


لینک کمکی

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato