با OvRcharge آشنا شوید؛ شارژر بی سیم با قابلیت معلق کردن موبایل در هوا

هرچند شارژ کردن ابزارهای موبایل به شکل بیسیم به اندازه ی کافی تعجب برانگیز است، اما یک استارتاپ به اسم OvRcharge پا را از این هم فراتر گذاشته و یک شارژر بیسیم روی سایت کیک استارتر معرفی کرده که ابزار کاربر را هنگام شارژ کردن در هوا معلق نگاه خواهد داشت.

هرچند سازنده ابزار ابداعی خود را جادویی نامیده، اما لازم است بدانید که هیچ جادویی در کار نیست. OvRcharge در حقیقت دو بخش مجزا دارد، یک پایه ی چوبی که به پریز برق متصل می شود و یک قاب موبایل که به گیرنده ی برق به شکل وایرلس و یک آهنربا مجهز است.

به لطف آهنربای باریک و قدرتمند، OvRcharge قادر است ابزارهایی تا وزن 600 گرم را در هوا معلق کند و بر همین اساس می توان گفت حتی امکان شارژ تبلت ها نیز با این محصول تعجب برانگیز وجود خواهد داشت.

1d34cbe62d9fde53b34b10dbdc05abc6_original

این محصول پس از شارژ شدن کامل ابزار موبایل شما، عملیات شارژ را متوقف می کند اما غوطه ور بودن در هوا قابل ادامه خواهد بود. البته همه ی اینها در صورتی است که کاربران کیک استارتر از ایده ی OvRcharge پشتیبانی کنند و سازنده با موفقیت سرمایه ی مورد نیاز برای تولید محصول خود را در این وب سایت جمع آوری نماید.

علاوه بر این باید توجه داشته باشید که چنین محصولی احتمالاً تنها با موبایل های مشهور موجود در بازار قابل استفاده خواهد بود و اگر شما کاربر چنین ابزارهایی نیستید، لازم است منتظر بمانید تا یک تولید کننده ی سوم شخص قاب مجهز به گیرنده و آهنربای محصول تلفن هوشمند شما را برای استفاده از OvRcharge عرضه نماید.

a1c98bf588d31c3ce0f99a52e6082861_original

در نهایت لازم است اشاره کنیم که تاکنون نیمی از 40 هزار دلار سرمایه ی مورد نیاز برای تولید OvRcharge روی کیک استارتر جمع آوری شده و کاربران این وب سایت می توانند تا 19 روز دیگر که کمپین جمع آوری سرمایه به پایان می رسد، این شارژر شگفت انگیز را با قیمت 209 دلار پیش خرید نمایند.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟