سامسونگ 12500 موبایل گلکسی اس 7 اج به ورزشکاران المپیک هدیه می دهد

سامسونگ 12500 موبایل گلکسی اس 7 اج به ورزشکاران المپیک هدیه می دهد

مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو تا کمتر از دو روز دیگر برگزار می شود و کمپانی سامسونگ ضمن استفاده از این موقعیت اعلام کرده که به تمام ۱۲۵۰۰ ورزشکار شرکت کننده در این مسابقات، یک نسخه محدود از موبایل گلکسی اس ۷ اج را هدیه خواهد داد.

در بیانیه رسمی این کمپانی کره ای آمده است: «اسمارت فون هایی که به رسم یادبود هدیه می شوند، قرار است به ورزشکاران المپیک کمک کنند تا تجربه بهتری از بازی های ریو به دست آورده و با دوستان و خانواده های خود در سراسر جهان به راحتی هرچه تمام تر ارتباط برقرار نمایند.»

سامسونگ در حال حاضر شریک رسمی کمیته جهانی المپیک در زمینه تجهیزات مخابراتی وایرلس برای بازی های ۲۰۱۶ ریو به شمار می رود. در صورتی که خبرهای چند وقت اخیر را دنبال کرده باشید، قطعاً در جریان هستید که این شرکت، نسخه های محدودی از گلکسی اس ۷ اج را برای مسابقات المپیک امسال آماده کرده که حالا ۱۲۵۰۰ عدد از آنها به دست ورزشکاران خواهند رسید.

با این همه باید افزود که نسخه محدود مورد اشاره، صرفاً برای ورزشکاران ساخته نشده و امکان خرید آن در کشورهای خاصی مانند ایالات متحده آمریکا و از طریق فروشگاه های زنجیره ای Best Buy فراهم آمده است. از منظر مشخصات فنی، این نسخه هیچ تفاوتی با نسخه معمولی اس ۷ اج ندارد و تنها ظاهر آن بوده که دستخوش تغییر شده است.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato