مایکروسافت اموجی تفنگ اسباب بازی خود را به اموجی سلاحی واقعی تغییر داد

مایکروسافت اموجی تفنگ اسباب بازی خود را به اموجی سلاحی واقعی تغییر داد

به نظر می رسد که اپل و مایکروسافت رویکردی یکسان درباره اموجی سلاح ها ندارند. در حالی که اپل اخیراً اموجی سلاح خود را به یک تفنگ آب پاش در iOS 10 تغییر داد، مایکروسافت جای اموجی تفنگ اسباب بازی خود را با یک رولور واقعی عوض کرده است.

همانطور که احتمالاً در جریان هستید، چند روز پیش آپدیت سالانه ویندوز ۱۰ بالاخره عرضه شد و یکی از صدها ویژگی جدیدی که با خود به همراه می آورد، اموجی های بازطراحی شده هستند. تا پیش از این آپدیت، اموجی سلاح مایکروسافت، بیشتر شبیه نوعی اسباب بازی فضایی بود اما تصویر جایگزین آن، حالا شکلی واقع گرایانه تر به خود گرفته است.

windows-10-pistol-emojis-emojipedia

وقتی از مایکروسافت خواسته شد تا توضیحی در این زمینه ارائه دهد، یکی از سخنگویان ردموندی گفت: «هدف ما این است که هر گلیف، با استانداردهای یونیکد سازگاری داشته باشد و طراحی قبلی، با استانداردهای صنعت و انتظارات مخاطبان مطابقت نداشت. ما به همکاری با کنسرسیوم یونیکد ادامه می دهیم تا گلیف ها را بازطراحی و به روز رسانی نموده و آنها را به نیازهای مخاطبان و بازخوردهای آنان در سراسر دنیای دیجیتالی نزدیک تر کنیم.»

ناگفته نماند که این تنها تغییری نبوده که با آپدیت جدید ویندوز ۱۰ در اموجی ها به وجود آمده است. گذشته از اضافه شدن ۱۷۰۰ سمبل جدید، قابلیت دیگری به سیستم عامل اهالی ردموند اضافه شده که امکان ادغام اموجی ها و ساخت گلیف های جدید را فراهم می آورد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato