انتشار ویدیوی 4K از ماکت سه نسخه مختلف آیفون 7 [تماشا کنید]

انتشار ویدیوی 4K از ماکت سه نسخه مختلف آیفون 7 [تماشا کنید]

روز گذشته ویدیویی با کیفیت از ماکت مدل های مختلف آیفون ۷ در فضای مجازی منتشر شد تا بار دیگر ثابت گردد که اپل می خواهد دو نسخه مختلف از مدل ۵.۵ اینچی آیفون را ارائه نماید.

این تصاویر که با کیفیت ۴K ضبط شده اند چندی پیش توسط وبلاگ هلندی TechTastic.nl منتشر شدند و با استفاده از نام کاربری Bshop Kuwa روی یوتوب قرار گرفتند (که ظاهرا به یک فروشگاه ژاپنی مربوط می شود).

این تصاویر نسخه ای طلایی رنگ از آیفون را در کنار رنگ های نقره ای و رزگلد نشان می دهند که به نمایشگر ۵.۵ اینچی مجهز شده اند. یکی از دستگاه های ۵.۵ اینچی درون تصویر ظاهرا به لنز تکی مجهز شده در حالی که دیگری از لنز دوگانه بهره می گیرد.

طبق شایعات قبلی، اپل روی دو نسخه مختلف از آیفون ۵.۵ اینچی آیفون کار می کند و بنا دارد آنها را با پسوند اسمی «پلاس» و «پرو» روانه بازار کند، اما آن شایعات در ادامه رنگ باختند تا اینکه در ماه جولای، گمانه زنی دیگری این احتمال را بار دیگر تقویت کرد.

البته احتمال دارد که در مراحل نخستین طراحی، اپل تصمیم گرفته که برای کنار زدن مشکل لنزهای دوگانه و قراردادن آنها در آیفون، دو نسخه مختلف از مدل ۵.۵ اینچی این دستگاه را تولید کند و در ادامه از این تصمیم منصرف گشته.

با این همه لازم است یادآور شویم ماکت هایی که در عکس های ماه پیش تصاویرشان را مشاهده کردید، مدل آیفون ۷ «پرو» را همراه با اسمارت کانکتور به تصویر می کشیدند، در حالی که این  مدل در جدیدترین ویدئوی منتشر شده فاقد چنین مشخصه ای است.

نکته پایانی که باید به آن اشاره نماییم این است که موبایل های مورد اشاره شایعات منتشر شده دیگری را به اثبات می رسانند؛ مثلا اینکه در آیفون های جدید جای نوار آنتن تغییر خواهد کرد، دوربین ها بزرگ تر می شوند و جک هدفون هم روی آنها مشاهده نخواهد شد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato