ممکن است سامسونگ تولید مدل های فلت موبایل های خانواده گلکسی اس را متوقف کند

ممکن است سامسونگ تولید مدل های فلت موبایل های خانواده گلکسی اس را متوقف کند

سال گذشته، سامسونگ با معرفی دو مدل مختلف از تلفن هوشمند گلکسی اس ۶، کهکشانی های سری اس خود را حسابی دستخوش تحول کرد. یکی از این دو مدل نمایشگری تخت یا اصطلاحا فلت داشت و دیگری به صفحه نمایش دارای دو لبه خمیده مجهز گشته بود.

در آن زمان، حتی سامسونگ هم نمی دانست مدل دوم (یعنی اج) با وجود آنکه قیمت بالاتری داشت، نسبت به نسخه استانداردش محبوبیت بیشتری پیدا می کند و به همین خاطر به سختی توانست توازن لازم را میان عرضه و تقاضا ایجاد نماید.

حالا با درس گرفتن از تجربیات گذشته، غول فناوری کره ای عملکردی بهتر را در خصوص مدل گلکسی اس ۷ از خود به نمایش گذاشته و با در اختیار داشتن شرایط لازم مشکلی از بابت تولید نمایشگرهای خمیده و تامین تقاضا ندارد و اعلام نموده که احتمالا تولید پرچمداران صفحه تخت سری گلکسی اس را متوقف خواهد کرد.

Dong-jin Koh مدیر واحد موبایل سامسونگ در این باره گفت: «شرکت به این نتیجه رسیده است که نمایشگر اج [منظور همان خمیده] را به عنوان هویت اسمارت فون های سری گلکسی اس انتخاب نماید» و همزمان خاطر نشان کرد که برای تحقق این امر لازم است سامسونگ تجربیات کاربری متفاوتی را با استفاده از نرم افزار و قابلیت های تعریف شده برای نمایشگرهای خمیده به مشتریانش عرضه نماید.

البته گفتنی است که وی به طور مستقیم اشاره ای به توقف تولید نسخه های فلت سری گلکسی اس نکرد اما گفته هایش حکایت از آن دارند که شرکت در صورتی که این کار را منطقی قلمداد کند، قطعا دست به چنین کاری می زند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato