انتشار تصاویری واضح از نسخه طلایی آیفون های 7 و 7 پلاس

انتشار تصاویری واضح از نسخه طلایی آیفون های 7 و 7 پلاس

تا به امروز تصاویر و اطلاعات زیادی از نسل تازه آیفون های اپل منتشر شده و تقریباً دیگر چیزی وجود ندارد که ما در خصوص ظاهر این محصولات ندانیم. حال منبعی که پیش از این خبر از افزوده شدن رنگ آبی به رنگ های در دسترس آیفون های جدید داده بود، امروز نیز عکس هایی واضح و با کیفیت از آیفون های امسال با رنگ طلایی را منتشر کرده است.

در تصاویر تازه، نمای پشت و جلوی آیفون های جدید به خوبی قابل مشاهده است و همه چیز مطابق همان است که پیش از این شنیده بودیم؛ لنز دوربین بزرگتر در آیفون ۴.۷ اینچی، دوربین با لنز دوگانه در آیفون ۷ پلاس و انتقال نوارهای آنتن به دو لبه بالایی و پایینی.

iPhone-7-lsa-pic-w600

متاسفانه از روی این عکس ها نمی توان شاهدی در رد یا تایید حذف جک هدفون ۳.۵ میلیمتری، و در عوض آن افزوده شدن اسپیکر دوم، یافت. اما می توان مطمئن بود که خبری از جایگزینی دکمه فیزیکی هوم با نسخه مجهز به فناوری فورس تاچ نیست.

برخلاف برخی شنیده ها، به نظر نمی آید اپل اتصال اسمارت کانکتور را به آیفون ۷ پلاس آورده باشد. با وجود فناوری هایی چون شارژ بی سیم و قاب های محافظ دارای باتری، افزودن آن به آیفون بزرگتر و خراب کردن نمای یک دست بدنه پشتی هم چندان عقلانی به نظر نمی رسد.

iPhone-lsa-pic-3-w600

گذشته از همه تغییرات جزئی، آیفون های ۲۰۱۶ اپل شباهت بسیاری با نسل قبل خود دارند و به نظر می رسد باید باور کرد که اهالی کوپرتینو عمده نوآوری های خود را برای آیفون انقلابی سال ۲۰۱۷ کنار گذاشته اند.

ویجیاتو

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato