«تقاضای بسیار زیاد و پیش بینی نشده» عرضه نوت 7 را در برخی کشورها با تاخیر مواجه کرد

«تقاضای بسیار زیاد و پیش بینی نشده» عرضه نوت 7 را در برخی کشورها با تاخیر مواجه کرد

بعد از انتشار گزارش های مختلف درباره آمار بسیار فوق العاده پیش خریدهای فبلت گلکسی نوت ۷، حالا سامسونگ خبرهای بدی برای طرفداران خود در برخی از نقاط جهان دارد؛ زیرا تقاضای مردم در چند کشور به قدری زیاد بوده که کره ای ها را مجبور به تعویق انداختن عرضه نوت ۷ کرده است.

شعبه هلند سامسونگ موبایل اخیراً به صورت رسمی تایید کرده که به دلیل «تقاضای بسیار زیاد و پیش بینی نشده»، عرضه نوت ۷ در این کشور از دوم سپتامبر (۱۲ شهریور) به نهم سپتامبر (۱۹ شهریور ماه) موکول شده است. عضو جدید خانواده گلکسی قرار بود در کشورهای روسیه و اکراین هم در تاریخ مشابهی عرضه شود اما تقاضای بیش از اندازه سبب شده تا به ترتیب در تاریخ ۱۶ و ۳۰ سپتامبر (۲۸ شهریور و ۹ مهرماه) به دست روسی ها و اکراینی ها برسد.

مضاف بر این، ناگفته نماند که سامسونگ عرضه فبلت پرچمدار خود را در مالزی نیز با تاخیر مواجه کرده است. با توجه به همه این ها و نیز آمار روزافزون پیش خرید نوت ۷، بعید نیست که بزودی شاهد تاخیر عرضه اسمارت فون مورد اشاره در کشورهای دیگر نیز باشیم.

در حال حاضر، هیچ خبری درباره تعویق عرضه نوت ۷ در خاک ایالات متحده شنیده نشده است و به نظر می رسد سامسونگ برای تزریق واحدهای آن در تاریخ ۱۹ آگوست (۲۹ مرداد ماه) به بازار آمادگی کافی داشته باشد. در هر صورت، به نظر می رسد که حتی سامسونگ هم انتظار نداشته نوت جدیدش تا این حد به موفقیت برسد.

ویجیاتو

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato