اندروید نوقا ظرف دو تا سه ماه برای نوت 7 عرضه می شود؛ سامسونگ وعده داد

اندروید نوقا ظرف دو تا سه ماه برای نوت 7 عرضه می شود؛ سامسونگ وعده داد

اندروید نوقا ظرف دو تا سه ماه برای نوت 7 عرضه می شود؛ سامسونگ وعده داد

جدیدترین فبلت سامسونگ با نام گلکسی نوت ۷ همراه با مجموعه وسیعی از امکانات و قابلیت ها وارد بازار خواهد شد، اما آنچه بسیاری از کاربران را بهت زده کرد، خبر عرضه این موبایل همراه با اندروید مارشملو است. همانطور که می دانید جدیدترین نسخه از اندروید پاییز امسال از راه می رسد و متاسفانه زمانبندی ارائه نوقا همخوانی لازم را با ورود نوت ۷ به بازار ندارد.

اما اگر تنها مشکلتان برای خرید این محصول نرم افزارش بوده، باید به اطلاع تان برسانیم که سامسونگ متعهد شده سیستم عامل دستگاه را به روز نگه می دارد. براساس گزارشی هم که اخیرا توسط نشریه Korea Times منتشر شده، این شرکت وعده داده که ظرف تنها دو تا سه ماه از عرضه فبلت تازه اش به بازار و بعد از دریافت بازخورد کاربران، نوقا را برای آن ارائه می کند.

Koh Dong-jin رئیس واحد ارتباطات موبایل سامسونگ در این باره گفت: برای ما خیلی مهم است که اطلاعات به روزی را همراه با این سیستم عامل ارائه نماییم اما مساله مهم و کلیدی ایجاد پلتفرمی بدون نقص و ایستا برای کاربران است. از همین رو برنامه مان این است که پیش از ارائه هرگونه آپدیت فرایند تست بتا را به انجام برسانیم.

در گزارش منتشر شده همچنین ذکر شده که ال جی گوی سبقت را از سامسونگ ربوده و اعلام داشته که موبایل V20 خود را همراه با نوقا عرضه می کند و همین مساله نشان می دهد که شهریورماه شاهد نبردی جدی میان برترین فبلت های موجود در بازار خواهیم بود.

نکته ای که باید به خاطر داشت این است که سامسونگ قطعا نمی توان اندروید ۷.۰ را ظرف تنها دو تا سه ماه به تمامی مناطق و برای تمامی اپراتورها ارائه نماید و به احتمال خیلی زیاد این بازه زمانی صرفا در مورد کاربران ساکن در کره صدق می کند و البته شاید مدل های بین المللی بدون قفل.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل