انتشار نسخه بتای اندروید نوقا برای کاربران موبایل اکسپریا اکس پرفورمنس سونی

انتشار نسخه بتای اندروید نوقا برای کاربران موبایل اکسپریا اکس پرفورمنس سونی

اگر از کاربران اکسپریا اکس پرفورمنس هستید و از تجربه کردن (البته از نوعی دیجیتالی اش) بدتان نمی آید، توصیه می کنیم این خبر را تا انتها بخوانید. ماجرا از این قرار است که سونی پروژه تازه ای به نام اکسپریا بتا را کلید زده که به موجب آن، کاربران دستگاه یاد شده می توانند فریمور پیش از انتشار اندروید نوقا را روی دستگاه خود داشته باشند.

به این ترتیب، کاربران اکسپریا اکس پرفورمنس در زمره نخستین افرادی خواهند بود که نسخه اولیه از این آپدیت را روی دستگاه خود خواهند داشت و از امکاناتش بهره مند خواهند شد.

طبق شایعات، آپدیت بزرگ بعدی برای اندروید قرار است که رسما اواخر همین ماه منتشر شود، اما با استناد به تجربیات اخیر در مورد آپدیت های عمده سیستم عامل یاد شده به نظر نمی آید که نوقا به این زودی ها به دستمان برسد.

در واقع گوگل باید همکاری نزدیکی را با اپراتورها و توسعه دهندگان آغاز نماید و بعد از طی کردن پروسه ای طولانی بیلد نهایی را به دست کاربران برساند. بنابراین اگر دوست دارید بدانید امکانات و قابلیت های نوقا برای موبایل اکسپریای شما چه خواهد بود می توانید در این برنامه ثبت نام نمایید.

اضافه نماییم که در حال حاضر تنها ساکنین برخی مناطق دنیا از جمله لیتوانی، استونی، لاتویا، ایسلند، ایتالیا، پرتغال و هلند امکان مشارکت در طرح سونی را دارند و چنین امکانی برای همه فراهم نیست.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato