گزارشات از تصمیم آمازون برای ساخت یک اپلیکیشن ویندوز 10 خبر می دهند

گزارشات از تصمیم آمازون برای ساخت یک اپلیکیشن ویندوز 10 خبر می دهند

روز گذشته خبری در منابع اینترنتی منتشر شد که از توقف پشتیبانی پلتفرم ویندوزفون از اپلیکیشن رسمی آمازون خبر می داد. اما امروز ویندوزسنترال گزارشی منتشر کرده که مطابق آن به نظر می رسد که آمازون مشغول توسعه اپلیکیشن جدیدی برای پلتفرم ویندوز است؛ اپلیکیشنی یونیورسال که احتمالا فقط در انحصار رایانه های ویندوز ۱۰ خواهد بود.

گفته شده که این اپلیکیشن در حال توسعه، یک اپ میزبانی شده تحت وب خواهد بود که این نوع از محصولات نرم افزاری با عنوان Project Westminster هم شناخته می شوند. اپ های میزبانی شده تحت وب، یکی از جالب ترین اعضای پلتفرم یونیورسال ویندوز هستند.

اپلیکیشن در این حالت خود یک وبسایت کامل است که در قالب یک اپلیکیشن کم حجم گنجانده شده. اما از آنجا که با یک اپ یونیورسال مواجهیم، آمازون می تواند قابلیت های دیگری را هم به آن اضافه کند. این قابلیت ها می توانند پشتیبانی از کاشی های زنده، فرمان های صوتی کورتانا و موارد دیگر باشند.

البته احتمال دارد که کاربران ویندوزفون نیز مثل کاربران ویندوز، از اپلیکیشن آمازون جدیدی برخوردار شوند. ماه گذشته شایعه ای منتشر شد که آمازون قصد انتشار یک اپلیکیشن جدید برای کاربران ویندوزفون دارد. این شایعه اندکی پس از انتشار توسط وبسایت وین بتا که با واحد خدمات مشتریان آمازون ارتباط برقرار کرده بود، تأیید شد.

اما نکته واضح این است که واحد خدمات مشتریان محل معتبری برای کسب اطلاعات در مورد محصولات و سرویس های آینده یک کمپانی نیست، خصوصا زمانی که خود کمپانی هم از آن ها به طور رسمی رونمایی نکرده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato