اولین تصاویر و اطلاعات از تندر 90 فیس لیفت مونتاژ ایران خودرو

اولین تصاویر و اطلاعات از تندر 90 فیس لیفت مونتاژ ایران خودرو

اولین تصاویر و اطلاعات از تندر 90 فیس لیفت مونتاژ ایران خودرو

به تازگی عکس های جدیدی از پارکینگ ایران خودرو به بیرون درز کرده است، که در آن چند دستگاه تندر اتوماتیک مونتاژ شده را می توان مشاهده کرد.

9up5lboc16ka76t7hq2_crop_600x400
در سال ۲۰۰۹ شرکت رنو-داچیا این مدل را برای ارائه در بازار جهانی معرفی کرد. اتاق خودرو نیز طرحی شبیه رنو ساندرو دارد.
تغییرات بوجود آمده در فیس لیفت جدید را می توان به بخش چراغ و سپر عقب، تزئینات درب صندوق، جلوپنجره، سپر جلو و برخی جزئیات همرنگ بدنه اشاره کرد.

از نظر فنی همچنان تندر۹۰ فیس لیفت با موتور ۱.۶ لیتری K4M تولید می شود و گیربکس آن چهار سرعته اتوماتیک یا پنج دنده دستی است.
9ecwtolmh2doour9fks1_crop_600x400

موتور K4M با حجم ۱.۶ توان تولید ۱۰۵ اسب بخار قدرت و گشتاوری برابر با ۱۴۲ نیوتن بر متر را تولید کند که انتقال این قدرت به چرخ های جلو است.

در بخش طراحی داخلی نیز استفاده از خطوط خمیده جلوه ای خاص به ان داده است که باعث برتری نسبی به مدل های عادی و پارس خودرویی داشته که طبق بررسی های انجام شده بر روی سلیقه مشتریان،  اتاق ساندرو طرفدار بیشتری نسبت به اتاق مدل های عادی تندر داشته و با توجه به اینکه اتاق فیس لیفت جدید با ساندرو یکی است پس مطمئناً استقبال زیادی از آن می شود.
ohi17c99e925dajku1k_crop_600x400
امکانات و آپشن های رفاهی که در تند ۹۰ فیس لیفت جدید به چشم می خورد عبارت است از امکاناتی نظیر دو کیسه هوا، کامپیوتر سفر، کنترل سیستم صوتی از پشت فرمان، شیشه ها و آینه های برقی، ستون فرمان با قابلیت تنظیم، صندلی عقب با سه پشت سری قابل تنظیم، تنظیم ارتفاع چراغ جلو، صندوق پران و… اشاره کرد.
شنیده هایی نیز به گوش می خورد که ایران‌خودرو برای به دست گرفتن سهم بیشتری از بازار رنو مدل دستی را با وجود افزایش کیفیت و طراحی جدید با کمترین میزان افزایش قیمت معرفی کند.

مسلما از آنجایی که قطعات ساندرو با تند ۹۰ یکی است قیمت کمتر، افزایش کیفیت و ظاهر مناسب تر نسبت به قیمت مشتریان را به سمت این خودرو جذب کند.

32f34me4802c9hq1jnh_crop_600x400

تندر ۹۰ این روزها علیرغم قدمت ۱۰ ساله و طراحی خشکش در بازار از موقعیت خوبی برخوردار است و به عنوان یکی از مطمئن ترین انتخاب های زیر ۵۰ میلیون مطرح می شود.

برای آگاهی از سایر خودروهای حاضر در کلاس قیمتی ۴۵ الی ۶۰ میلیون تومانی می توانید به این مطلب مراجعه فرمایید.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل