همه چیز درباره آیفون 13
کتابخوان Kobo Aura One معرفی شد

کتابخوان Kobo Aura One معرفی شد

همانطور که شایعات اشاره داشتند، کتابخوان Kobo Aura امروز رسما معرفی شد. دستگاهی ضد آب با مشخصاتی جذاب که ۶ سپتامبر برابر با ۱۶ شهریور امسال با قیمت ۲۲۹ دلار به بازار ارائه می شود.

یکی از مهم ترین قسمت های Kobo Aura One نمایشگر خاص آن است که با توجه به اهمیت بالای نمایشگر برای کتابخوان ها، می توان آن را تحسین کرد. Kobo Aura One از نمایشگری ۷.۸ اینچی و دقت ۳۰۰ppi برخوردار است.

اگر شما هم عمده زمان مطالعاتی تان در نیمه شب است، Kobo Aura One به شما اجازه می دهد تا میزان نور و گرمی رنگ ها را به صورت دستی تنظیم کنید و اگر هم بخواهید، در حالت اتوماتیک هر زمان از روز و در هر نوری، بهترین حالت رنگ ها نمایش داده می شود.

در واقع این هم یک نوع فیلتر نور آبی است، به مانند نایت شیفت اپل. اگر به دنبال کتابخوانی بزرگ با رزولوشن بالا می گردید، Kobo Aura One یکی از بهترین گزینه های قابل خریداری با قیمتی کمتر از ۲۵۰ دلار است.

علی رغم نمایشگری بزرگ، Kobo Aura One حدودا ۲۳۰ گرم وزن داشته و ضخامت آن به ۶.۹ میلی متر می رسد. بهره وری از IPX8 سبب شده تا این دستگاه بتواند در عمق دو متری آب هم مدت قابل توجهی دوام بیاورد.

Kobo-Aura-One-Specs-Price-2-w600

Kobo-Aura-One-Specs-Price-3-w600

Kobo-Aura-One-Specs-Price-4-w600

Kobo-Aura-One-Specs-Price-5-w600

Kobo-Aura-One-Specs-Price-6-w600

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato