تصاویر قاب های محافظ آیفون 7 فاش شدند؛ اخبار قبلی تأیید می گردد

تصاویر قاب های محافظ آیفون 7 فاش شدند؛ اخبار قبلی تأیید می گردد

هرچه به زمان معرفی موبایل های سال ۲۰۱۶ اپل نزدیک تر می شویم، اخبار و شایعات مربوط به آنها قوت بیشتری می گیرند. امروز نیز تصاویری منتسب به قاب های محافظ و ضربه گیر برای آیفون ۷ و مدل پلاس آن در وب سایت «PhoneArena» منتشر شده که شایعات پیشین را تأیید می نماید.

در این عکس ها می بینیم آیفون ۷ لنز دوربین بزرگ تری نسبت به قبل دارد، و مدل پلاس نیز از ماژول دوربین دوگانه بهره می گیرد، ضمن اینکه دیگر نسخه سومی با نام آیفون ۷ پرو در کار نخواهد بود.

در فهرست سفارش کالاهای فوق، زمان تحویل برای ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) تعیین شده، که با زمان بندی مورد انتظار از اپل مطابقت دارد. طبق اخبار موجود، احتمالاً این دستگاه در تاریخ ۱۷ شهریور معرفی شده و پیش فروش آن از دو روز بعد یعنی ۱۹ شهریور آغاز می گردد، ضمن اینکه عرضه رسمی آن به بازار برای ۲ مهر ماه برنامه ریزی شده است.

در ادامه تصاویر منتسب به قاب محافظ و ضربه گیر دو مدل آیفون سال جاری را می بینید:

Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (12) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (11) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (10) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (9) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (8) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (7) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (6) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (5) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (4) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (3) Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (2)

Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (0)

Cases-and-bumpers-for-the2016-iPhone-models-are-leaked (1)

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato