با لباس راحتی Xbox Onesie تجربه ای بهتر از دنیای سرگرمی داشته باشید

با لباس راحتی Xbox Onesie تجربه ای بهتر از دنیای سرگرمی داشته باشید

مایکروسافت روز گذشته با رونمایی از یک جفت لباس راحتی و یک پارچه تحت عنوان Xbox Onesie، نشان داد که گستره فعالیت هایش را تا صنعت مد افزایش داده است. بر اساس گفته شعبه استرالیایی این کمپانی، Xbox Onesie آمده تا با ویژگی هایی که دارد تجربه ای راحت تر از دنیای بازی های ویدیویی را به مخاطب هدیه دهد.

اکنون سوال اصلی اینجاست لباس جدید ردموندی ها چه ویژگی هایی خواهد شد. طراحان لباس، دو جیب بزرگ برای این محصول تدارک دیده اند تا بازیکن ها بتوانند کنترلر کنسول یا تلویزیون خود را به راحتی جا به جا کنند. جدا از این، جیب کوچکی هم روی بازو ها دوخته شده تا موبایل را آنجا قرار دهید.

3116785-xboxonesiesresized_026-w600
قیمت این لباس که دو رنگ متفاوت دارد هنوز مشخص نیست.

مزیت های Xbox Onesie به همین موارد محدود نیستند. خوشبختانه با کلاه بزرگی که این لباس دارد قابلیت استفاده از هدست بدون هیچ گونه مزاحمتی را خواهید داشت. وجود پارچه ای روی ساعد برای جلوگیری از لغزش دست ها، قابلیت برگرداندن آستین ها و دوخت گیمرتگ موردعلاقه خود از دیگر ویژگی های Xbox Onesie به شمار می رود.

اگر می خواهید لباس یک پارچه مایکروسافت را خریداری کنید، کافی است تا به استرالیا رفته یا یکی از دوستان خود را واسطه قرار دهید. چون Xbox Onesie تنها در این منطقه عرضه شده و هنوز مشخص نیست مایکروسافت چه برنامه هایی برای لباس یک پارچه خود دارد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato