سامسونگ رسماً اعلام کرد به خاطر فروش بالای گلکسی نوت 7 غافلگیر شده است

سامسونگ رسماً اعلام کرد به خاطر فروش بالای گلکسی نوت 7 غافلگیر شده است

گلکسی نوت ۷ سامسونگ که جدیدترین کهکشانی این کمپانی به شمار می رود، در همین مدت کوتاه پس از معرفی، عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته. هرچند صرفاً دو واژه «پرچمدار» و «سامسونگ» می تواند فروش عالی یک محصول را تضمین نماید، اما به نظر می رسد حتی خود کره ای ها هم انتظار کسب چنین موفقیتی را برای موبایل های سال ۲۰۱۶ خود نداشته اند.

گزارش ها نشان می دهند پیش فروش گلکسی نوت ۷ تمامی رکوردهای پیشین را جابجا کرده و با توجه به تقاضای بالا برای این اسمارت فون، احتمال می رود در برخی از مناطق همچون مالزی، اوکراین و روسیه، تحویل دستگاه ها با تأخیر مواجه گردد.

در همین رابطه، سامسونگ امروز در گفتگو با رویترز رسماً اعلام کرد تقاضای جهانی فبلت مذکور به حدی بالا رفته که آنها قادر نیستند به زمان بندی تعیین شده برای ارسال این موبایل به برخی از کشورهای جهان پایبند باشند. این کمپانی می گوید: «با افزایش پیش فروش گلکسی نوت ۷ به سطحی فراتر از انتظار، به ناچار تاریخ عرضه آن در برخی بازارها را تغییر داده اند».

لازم به ذکر است اگرچه اخبار تاکنون حکایت از عملکرد فوق العاده و غیرمنتظره فبلت پرچمدار سامسونگ داشته اند، اما تا زمانی که این دستگاه به بازار عرضه نشده و آمار خرید آن به صورت دقیق انتشار نیابد، نمی توان اطلاع دقیقی از وضعیت فروش گلکسی نوت ۷ و استقبال خریداران از آن به دست آورد.

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato