معرفی اپلیکیشن سلامت همراه؛ تست های سلامتی همراه اول برای کاربران اندروید

معرفی اپلیکیشن سلامت همراه؛ تست های سلامتی همراه اول برای کاربران اندروید

همراه اول، اپراتور بزرگ تلفن همراه کشور، با انتشار اپلیکیشن هایی در حوزه های مختلف ثابت کرده که فقط به فکر تأمین نیازهای ارتباطی کاربرانش نیست. نیازهای روحی و سلامت روان کاربران، موضوعاتی هستند که همراه اول اهمیت فراوانی به آن ها می دهد، به همین خاطر اپلیکیشنی تحت عنوان "سلامت همراه" را برای مشترکین خود طراحی و برای پلتفرم اندروید منتشر کرده است.

سلامت همراه قابلیت ویژه ای به تلفن هوشمندتان اضافه نمی کند، و قرار هم نیست که این کار را انجام دهد، چرا که هدف اصلی این اپلیکیشن سنجش سلامتی روحی/جسمی کاربران و ارائه راهکارهایی عملی برای ارتقای آن هاست.

123-w600

سلامت همراه حاوی شش تست تأیید شده و معتبر از نظر علمی است که کاربران با پاسخ به پرسش های آن می توانند از مشکلات روحی احتمالی شان مطلع شوند، به ضعف های خود در مهارت های اجتماعی پی برده و حتی بعضی مشکلات جسمی خود را شناسایی کنند.

این تست ها شامل تست اعتماد به نفس، افسردگی، پوکی استخوان، فرزندپروری، بیش فعالی و مشکلات خانواده می شوند. در دو تست افسردگی و اعتماد به نفس می توانید به رایگان شرکت کنید، اما برای بازگشایی چهار مورد دیگر می بایست برای هر یک مبلغ ۳۰۰ تومان را بپردازید. اقدام چندان خوشایندی نیست؛ آن هم در شرایطی که اپلیکیشن هایی بسیار با کیفیت تر از سلامت همراه تست های مشابه را به رایگان در اختیار کاربران گذاشته اند.

456-w600

در هر صورت اگر با پرداخت هزینه برای تست های پولی مشکلی نداشته باشید، احتمالش هست که انجام آن ها برایتان مفید و مثمر ثمر واقع شود. تمام تست ها به شکل سوالات چهار گزینه ای هستند، و بسته به پاسخ ها در انتها امتیازی به شما می دهند تا میزان مشکل تان را بسنجید.

به عنوان مثال، اگر نتیجه تست افسردگی تان شدید باشد، اپلیکیشن در پایان تست راهکارهایی عملی برای خروج از این وضعیت در اختیارتان قرار می دهد. البته اطلاعات این قسمت و کامل تر از آن را در کتاب های روان شناسی هم می توانید بخوانید، اما اگر حوصله خرید کتاب را ندارید شاید همین تست های سلامت همراه هم بتوانند برایتان کافی باشند.

سلامت همراه را می توانید همین حالا و به رایگان برای گجت های اندرویدی دانلود کنید، احتمالش هست که شرکت در تست های سلامتی این اپلیکیشن و راهکارهایش بتواند زمینه ساز تغییرات بزرگی در سبک و سیاق زندگی تان در آینده شود.

سلامت همراه
  • سلامت همراه
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: همراه اول
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۵ مگابایت
دانلود

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato