معرفی Icon8؛ ربات تلگرامی برای خلق آثار هنری از تصاویر

معرفی Icon8؛ ربات تلگرامی برای خلق آثار هنری از تصاویر

در زمینه ی ویرایش تصاویر اپلیکیشن های متعددی روی فروشگاه های مختلف عرضه شده اند؛ اپلیکیشن هایی که هدف اصلی آن ها خلق تصاویر هنری از دل تصاویر شماست. پریزما نیز یکی از همین موارد است که به علت پتانسیل و ایده های نابی که در ویرایش تصاویر داشت توانست به سرعت بین عامه ی مردم نفوذ کند.

چندی پیش نیز دیجیاتو با همکاری هواوی مسابقه ی عکاسی پریزما را برگزار کرد که در حال حاضر مهلت آن به پایان رسیده است و می توانید نتایج را از صفحه ی اینستاگرام دیجیاتو دنبال کنید. پیدایش همین اپلیکیشن کافی بود تا ایده ای ناب نصیب توسعه دهندگان ربات های تلگرامی شود.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات Icon8Bot@ را برایتان معرفی کنیم؛ رباتی که به وسیله ی آن می توانید همانند اپلیکیشن پریسما تصاویر خود را به آثار هنری تبدیل کنید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی Icon8Bot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از آن Icon8Bot برای نشان دادن نمونه ی کار خود یکی از فیلترهای موجود را روی تصویر پروفایل تلگرام تان اعمال کرده و برایتان می فرستد.

IMG_0093-w600

پس از دیدن نمونه کار قادر خواهید بود با ارسال تصاویر خود برای این ربات، آن ها را به دلخواه ویرایش و فیلترهایی که می پسندید را روی این تصاویر اعمال کنید.

IMG_0096-w600

ربات Icon8 در حال حاضر دارای ۶ فیلتر متفاوت و متنوع است. همچنین با انتخاب گزینه ی Show all نمونه ای برای نشان دادن شکل ظاهری فیلترها و نحوه ی اعمال آن روی تصاویر، برایتان ارسال می شود که می تواند کمک به سزایی در انتخاب فیلترهای مناسب برای تصاویرتان باشد.

شاید این ربات نسبت به اپلیکیشن کاملی چون پریزما ابتدایی به نظر برسد، اما در حال حاضر یکی از مستقیم ترین و ساده ترین راه ها برای اعمال فیلترهای زیبا روی تصاویر به شمار می رود.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato