تصویر موبایل 270 دلاری میزو فاش شد؛ رونمایی احتمالی در 15 شهریور

تصویر موبایل 270 دلاری میزو فاش شد؛ رونمایی احتمالی در 15 شهریور

کمپانی میزو مراسمی را برای رونمایی از اسمارت فون جدیدش در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۵ شهریور) تدارک دیده و دعوت نامه هایش را هم ارسال نموده، اما هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد اینکه چه دستگاهی در این برنامه معرفی می شود، در اختیار نیست.

گفتنی است دعوت نامه های این شرکت کمی غیرعادی به نظر می رسند، زیرا همراه هرکدام از آنها یک دستگاه موبایل نوکیا E71 نیز ارسال شده، در نتیجه احتمال می رود محصول بعدی میزو کاربران پرمشغله را هدف قرار داده باشد:

meizu-maz-2

اما شایعات دیگر نشان می دهند میزو قصد دارد فبلتی ۶ اینچی را در این مراسم رونمایی کند. در همین راستا، به تازگی تصاویری از موبایل جدید شرکت فوق به بیرون درز کرده که قیمتی برابر با ۲۷۰ دلار دارد:

meizu-max-0

البته منبع تعیین قیمت این تلفن همراه نیز در نوع خود جالب توجه است. ظاهراً زمانی که از دستیار صوتی اختصاصی میزو سؤال کنید «چه محصولی در تاریخ ۵ سپتامبر معرفی می شود؟» با پاسخ «۱۷۹۹» مواجه می شوید:

meizu-maz-1

گفتنی است این عدد به تنهایی هیچ معنای خاصی ندارد، اما شایعات حاکی از آن هستند که کمپانی یاد شده قصد دارد موبایل Meizu Max را در تاریخ ۱۵ شهریور رونمایی کند، که رقیبی برای Mi Max شیائومی محسوب می شود. بنابراین از آنجا که قیمت فبلت شیائومی در بازار چین بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ یوآن (۲۲۵ الی ۳۰۰ دلار) است، به نظر می رسد که عدد ۱۷۹۹ نیز قیمت فبلت آتی میزو باشد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato