انتشار تصاویر رسمی Xperia XZ و Xperia X Compact سونی

انتشار تصاویر رسمی Xperia XZ و Xperia X Compact سونی

شرکت سونی امروز از پرچمدار تازه خود «Xperia XZ» و یک موبایل کامپکت حرفه ای با نام «Xperia X Compact» رونمایی کرد. بر طبق وعده قبلی طراحی این دو محصول بر اساس زبان طراحی جدید کمپانی ژاپنی انجام گرفته و مثل همیشه شاهد استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه در ساخت آنها هستیم.

موبایل Xperia XZ به عنوان پرچمدار امسال سونی از چیپ مجتمع اسنپدراگون ۸۲۰ و ۳ گیگابایت رم بهره می برد و شرکت سازنده در بخش دوربین به معنای واقعی کلمه سنگ تمام گذاشته است.

محصول کوچکتر نیز با نمایشگر ۴.۶ اینچی خود مجهز به پردازنده اسنپدراگون ۶۵۰ و پردازشگر گرافیکی آدرنو ۵۱۰ است. ضمن این که میزان رم آن نیز مشابه با پرچمدار این شرکت، برابر با ۳ گیگابایت است.

در ادامه می توانید تصاویر رسمی این دو موبایل جدید سونی را مشاهده کنید.

Sony-Xperia-XZ-2 Sony-Xperia-XZ-3 Sony-Xperia-XZ-4 Sony-Xperia-XZ-5 Sony-Xperia-XZ-6 Sony-Xperia-XZ-7 Sony-Xperia-XZ-8 Sony-Xperia-XZ-9 Sony-Xperia-XZ-10 Sony-Xperia-XZ

Sony-Xperia-X-Compact-2 Sony-Xperia-X-Compact-3 Sony-Xperia-X-Compact-4 Sony-Xperia-X-Compact-5 Sony-Xperia-X-Compact-6 Sony-Xperia-X-Compact-7 Sony-Xperia-X-Compact-8 Sony-Xperia-X-Compact-9 Sony-Xperia-X-Compact-10 Sony-Xperia-X-Compact-11 Sony-Xperia-X-Compact-12 Sony-Xperia-X-Compact

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato