گرافیک آمپلی فایر جدید Alienware معرفی شد

گرافیک آمپلی فایر جدید Alienware معرفی شد

شرکت Dell به عنوان مالک کمپانی Alienware امروز از لپ تاپ های جدید گیمینگ و همچنین آمپلی فایر گرافیکی پرده برداشت که با استفاده از آن ها می توان یک لپ تاپ را در حد و اندازه دسکتاپ های گران قیمت، قدرتمند کرد.

Alienware های جدید می توانند روی سه نمایشگر (به اضافه ال سی دی خودشان) تصویر را داشته باشند. اما وقتی که گرافیک آمپلی فایر را به آن ها متصل کنید، تعداد نمایشگرها به اندازه کارت های گرافیک موجود در آن ها نیز افزایش می یابد. میزان بازدهی نیز به ازای نمایشگری که روی آن تصویر دیده می شود نیز متفاوت است.

این گرافیک آمپلی فایر از یک منبع برق داخلی ۴۶۰ وات بهره می برد که به شما اجازه استفاده از به روزترین و قوی ترین کارت های گرافیکی امروز را می دهد. همچنین، وجود ۴ پورت یو اس بی ۳.۰ و جایگاه کافی برای کارت های گرافیکی بزرگ که تا ۳۷۵ وات برق مصرف می کنند، این آمپلی فایر جدید را نسبت به ورژن های قدیمی برتر جلوه می دهد.

آمپلی فایر Alienware به گونه ای طراحی شده که صرفا با یک سیم به لپ تاپ های جدید Alienware و همچنین Dell X51 R3 متصل شود. همچنین با افزایش قدرت دستگاه ها، قابلیت اجرای محتوای واقعیت مجازی نیز بهبود کیفی بسیاری پیدا خواهد کرد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato