سامسونگ و بلک بری تبلت «ضد جاسوسی» می سازند

سامسونگ و بلک بری تبلت «ضد جاسوسی» می سازند

چندی پیش بلک بری و سامسونگ اعلام کردند که وارد همکاری تازه ای با یکدیگر شده اند تا تبلتی ضد جاسوسی را برای استفاده مقامات دولتی آلمان و نقل و انتقال اطلاعات محرمانه این کشور بسازند.

همانطور که احتمالا می دانید محصول سامسونگ با نام گلکسی تب اس ۲ به صورت پیش فرض همراه با راهکار امنیتی این شرکت یعنی KNOX ارائه می گردد، با این همه، تخصص و تکنولوژی های اختصاصی بلک بری در حوزه امنیت قطعا می تواند هر گونه مسیر احتمالی درز اطلاعات از تبلت های مورد استفاده دولتی های آلمان [که قرار است SecuTablet خوانده شود] را مسدود کند.

اما در مورد خود محصول هم باید بگوییم که امکاناتی نظیر کارت امنیتی برایش در نظر گرفته شده که کلیه داده های ذخیره شده در گجت یا اطلاعاتی که به آن انتقال یافته یا از دستگاه دریافت می شوند را رمزگذاری می کند.

بلک بری و واحد زیرشاخه اش به نام SecuSmart همچنین نوعی سیستم مدیریت مجوز را برای این محصول در نظر گرفته اند که البته جزئیات زیادی در رابطه با آن در دسترس نیست. با این حال، شرکت کانادایی مورد بحث در نظر دارد که این تبلت را تا پایان سال به تکنولوژی امنیتی صوتی خود مجهز نماید. در انتها باید اضافه نماییم که نسخه امنیتی گلکسی تب S2 برابر با ۲۳۸۰ دلار قیمت گذاری شده است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato